| šiek tiek | juodieji pipirai |
| 850 mililitrų | vanduo |
| 2 vienetai | svogūnai |
| 4 vienetai | poras |
| 2 vienetai | bulvių (didelės) |
| šiek tiek | sviestas |
| 1 vienetas | sultinys (kubelis, vištienos arba daržovių) |
| 300 mililitrų | pienas |
| šiek tiek | druska |
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Itališka manų kruopų sriuba
-
Trinta cukinijų sriuba
-
Tiršta kopūstų sriuba
-
Cukinijų sriuba su kariu
-
Kopūstienė su grybais
-
Žirnių sriuba su rūkyta mėsa ir skrudinta duona
-
Jogurtinė sriuba
-
Moliūgų sriuba su kepinta mėsa ir porais
-
Baravykų sriuba
-
Pievagrybių sriuba su raugintais agurkais
-
Pomidorų sriuba su bazilikais
-
Sūrio ir duonos sriuba
-
Saldi vyšnių sriuba su makaronais
-
Persikais, muskatu, česnakais pagardinta kiaulienos sriuba
-
Daržovių sriuba
-
Itališka kopūstų sriuba su grūdais
-
Žirnelių sriuba
-
Pupelių sriuba su sūriu
-
Itališka svogūnų sriuba
-
Pomidorų sriuba su mocarelos sūriu
Trinta porų ir bulvių sriuba
akcijas
- Paruošimo laikas:
- Juodieji pipirai
-
Vanduo,
850 mililitrų -
Svogūnai,
2 vienetai -
Poras,
4 vienetai -
Bulvės, didelės,
2 vienetai - Sviestas
-
Sultinys, kubelis, vištienos arba daržovių,
1 vienetas -
Pienas,
300 mililitrų - Druska
- Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Supjaustytus svogūnus pakepinam svieste ant labai žemos ugnies apie 5 minutes. Sudedam pjaustytus porus ir bulves. Viską pamaišom ir pakepam ant labai mažos ugnies apie 15 minučių. Tada pilam sultinį bei pieną ir viską užverdam. Leidžiam užvirti ir verdam ant žemos ugnies kol daržovės suminkštės. Nuimam nuo ugnies ir atvėsinam. Tada viską dedam į blenderį ir išsukam iki vientisos masės. Pilam atgal į puodą ir pašildom. Beriam druskos ir pipirų pagal skonį. Skanaus!
Komentarai (7)
-
Egle
2010-08-24 18:49
bandysiu tuoj pat, atrodo gundanciai skanu :valgau: :galvoju: :-*
-
egycka24
2010-03-23 18:56
Tos "askarides" yra papuosimas is pjaustyto poro ziedu. vargas, kai reikia nemokytus zmones mokyt apie paprasciausius dalykus...
-
nepatenkinama
2010-03-23 15:04
kokios cia askarides plaukioje sriuboj????
-
kristynka
2009-11-21 13:12
super skani sriuba :super2: :ok:
-
veb
2009-11-11 22:20
labai skani sriubyte...itrauksiu i savo receptu sarasa...vertas demesio receptukas...visai mano seimynai patiko jis :super:
