Kalakutiena bulvių geldelėse
AUTORIUS:
Milda
Porcijų skaičius: 5
Paruošimo laikas: Apie 1 val
Autorius apie receptą: Visai šeimai tinkantis pateikalas - net tada, kai vieni reikalauja padažo, kiti jo nemėgsta arba su bulvėmis nori kefyro... Visai šeimai tinkantis pateikalas - net tada, kai vieni reikalauja padažo, kiti jo nemėgsta arba su bulvėmis nori kefyro... Milda
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 5
9 vienetai bulvių
500 gramų kalakutienos faršo
2 vienetai svogūnai
1 sauja sūris
1 arbatinis šaukštelis aliejaus
1 žiupsnelis druska
1 žiupsnelis prieskoniai
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val
1.
Nuskustas bulves išskaptuoti. Skaptuoti stengiantis, kad nebūtų jokių įpjovų, nes pro jas ištekės geldelėse susikaupęs skystis.
2.
Tada jas sudėti į kepimo indą, apšlakstyti aliejumi ir pabarstyti druska, ant dugno įpilti po arbatinį šaukštelį vandens, uždengti folija ir pašauti į iki 190 C laipsnių įkaitintą orkaitę.
3.
Per tą laiką, kol bulvės keps, kalakutieną apkepti su svogūnais. Pridėti druskos ir jeigu norisi, įberti mėgstamų prieskonių. Kai kalakutiena baigs kepti, sudėti ją į bulvių geldeles, kurios jau turėtų būti beveik iškepusios, apdengti folija ir dar šiek tiek, iki 10 minučių, pakepti sumažinus temperatūrą, tada foliją nuimti, orkaitę išjungti ir bulvių įdarą, apibarsčius sūriu, uždaryti orkaitę ir palaukti, kol sūris nuo orkaitėje esančio karščio ištirps.
4.
Galima pasigaminti mėgstamo padažo. Skanaus.

Populiariausi receptai šią savaitę

Kalakutiena bulvių geldelėse

Komentarai: 1
Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 5
Ingredientai:
Autoriaus žodis: Visai šeimai tinkantis pateikalas - net tada, kai vieni reikalauja padažo, kiti jo nemėgsta arba su bulvėmis nori kefyro... Milda
Gaminimo eiga:
  1. Nuskustas bulves išskaptuoti. Skaptuoti stengiantis, kad nebūtų jokių įpjovų, nes pro jas ištekės geldelėse susikaupęs skystis.

  2. Tada jas sudėti į kepimo indą, apšlakstyti aliejumi ir pabarstyti druska, ant dugno įpilti po arbatinį šaukštelį vandens, uždengti folija ir pašauti į iki 190 C laipsnių įkaitintą orkaitę.

  3. Per tą laiką, kol bulvės keps, kalakutieną apkepti su svogūnais. Pridėti druskos ir jeigu norisi, įberti mėgstamų prieskonių. Kai kalakutiena baigs kepti, sudėti ją į bulvių geldeles, kurios jau turėtų būti beveik iškepusios, apdengti folija ir dar šiek tiek, iki 10 minučių, pakepti sumažinus temperatūrą, tada foliją nuimti, orkaitę išjungti ir bulvių įdarą, apibarsčius sūriu, uždaryti orkaitę ir palaukti, kol sūris nuo orkaitėje esančio karščio ištirps.

  4. Galima pasigaminti mėgstamo padažo. Skanaus.

Receptą atsiuntė Milda
Reklama:

Komentarai (1)


Daugiau receptų