Populiariausi receptai šią savaitę

Bajoriška antis su slyvomis ir obuolių sultimis

Komentarai: 1
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:
Gaminimo eiga:

Antį sukapokite dalimis, pilkite acto, įtrinkite druska, pipirais ir marinuokite bent keletą valandų. Kol marinuojasi antis, užmerkite džiovintas slyvas obuolių sultyse. Keptuvėje įkaitinkite aliejų ir ant didelės liepsnos apkepkite paukštieną iš vsių pusių. Tada ugnį sumažinkite ir suberkite supjaustytą svogūną, sudėkite slyvas su sultimis, berkite krapų, druskos, prieskonių. Toliau troškinkite gilioje keptuvėje apie 50 minučių (jei reikia, įpilkite verdančio vandens ar obuolių sulčių). Priklausomai nuo obuolių sulčių rūgštumo, troškinant antį, gali prireikti pagardinti cukrumi ar parūgštinti citrinos sultimis.

Taip antį troškindavo dar mano močiutė, o šis receptas galėjo atkeliauti iš bajorų virtuvės, kadangi antis,slyvos, obuoliai buvo neatsiejami pridoktai nuo didikų virtuvės, dar viduramžiais.

Receptą atsiuntė Lina
Reklama:

Komentarai (1)


  • daluze 2016-04-18 01:12

    reikejo greitai,tik nupesiau,nusvilinau,nuploviau,supjausciau,,sultys,slyvos,prieskoniai,druska greirtpuodis,uz puse valandos ir svente prasidejo,o skonis superinis,tik spalva anties tamsoka nuo slyvu .Receptas geras,gaminkit :)


Daugiau receptų