Tortas "Pavasaris"
AUTORIUS:
Laura
Porcijų skaičius: 20
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val
Autorius apie receptą: Puikiai tiks Šv. Velykoms ar bet kuriai jūsų šventei. Puikiai tiks Šv. Velykoms ar bet kuriai jūsų šventei. Laura
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 20
Tešlai:
400 gramų cukrus
280 gramų miltai
250 mililitrų pienas
200 mililitrų vanduo (verdančio)
120 mililitrų aliejaus
120 gramų kakava
2 vienetai kiaušiniai
1 arbatinis šaukštelis kepimo milteliai
1 arbatinis šaukštelis druska
Kremui:
600 mililitrų grietinėlės, 35%
250 gramų mascarpone sūris
100 gramų cukraus pudra
1 pakelis standiklio
Papuošimui:
1 skardinė konservuotų vyšnių (uogienė be kauliukų)
200 gramų juodojo šokolado
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val
1.
Orkaitę įkaitinkite iki 180°C temperatūros. Kepimo formą (22 cm skersmens) išklokite kepimo popieriumi.
2.
Į didelį dubenį išsijokite miltus, kakavos miltelius, kepimo miltelius ir druską. Suberkite cukrų ir išmaišykite. Kitame dubenyje elektriniu plaktuvu išplakite kiaušinius iki putų. Supilkite aliejų, pieną ir gerai viską išplakite. Lėtai plakant elektriniu plaktuvu, į šį plakinį suberkite miltų mišinį. Išplakite iki vientisos masės. Toliau lėtai plakant, supilkite karštą vandenį. Išplakite iki vientisos masės. Paruoštą tešlą supilkite į kepimo formą. Kepkite apie 60 minučių, kol biskvitas bus iškepęs. Ar jis jau iškepęs, patikrinkite mediniu pagaliuku. Įkištas ir ištrauktas iš biskvito centro, jis turi būti švarus. Iškepusį biskvitą šiek tiek atvėsinkite kepimo formoje. Tuomet išimkite, perkelkite ant grotelių ir visiškai atvėsinkite. Atvėsusį biskvitą dideliu ir labai aštriu peiliu perpjaukite į keturias lygias dalis; taip, kad turėtumėte keturis lygius torto lakštus.
3.
Į dubenį sudėkite maskarponę ir supilkite grietinėlę. Plakite elektriniu plaktuvu, kol kremas pradės tirštėti. Tuomet suberkite miltelinį cukrų, standiklį ir plakite toliau, kol gausite tvirtą kremą.
4.
Biskvitą aptepkite maždaug ketvirtadaliu maskarponės kremo. Ant kremo paskleiskite maždaug trečdalį vyšnių įdaro. Ant viršaus dėkite antrąjį biskvitą ir lengvai paspauskite. Lygiai taip pat susluoksniuokite visus biskvitus, maskarponės kremą ir vyšnių įdarą. Ketvirtą biskvitą ir torto šonus aptepkite likusiu maskarponės kremu. Sukonstruotą tortą dėkite į šaldytuvą ir palaikykite per naktį.
5.
Apipilkite visą tortą lydytu šokoladu. Iš cukraus pudros ir trupučio šalto vandens pagaminkite glajų kuriuo piešite ornamentus. Gėles ir lapelius galite daryti iš cukraus masės. Skanaus :)

Populiariausi receptai šią savaitę

Tortas "Pavasaris"

Komentarai: 1
Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 20
Tešlai: Kremui: Papuošimui:
Autoriaus žodis: Puikiai tiks Šv. Velykoms ar bet kuriai jūsų šventei. Laura
Gaminimo eiga:
  1. Orkaitę įkaitinkite iki 180°C temperatūros. Kepimo formą (22 cm skersmens) išklokite kepimo popieriumi.

  2. Į didelį dubenį išsijokite miltus, kakavos miltelius, kepimo miltelius ir druską. Suberkite cukrų ir išmaišykite. Kitame dubenyje elektriniu plaktuvu išplakite kiaušinius iki putų. Supilkite aliejų, pieną ir gerai viską išplakite. Lėtai plakant elektriniu plaktuvu, į šį plakinį suberkite miltų mišinį. Išplakite iki vientisos masės. Toliau lėtai plakant, supilkite karštą vandenį. Išplakite iki vientisos masės. Paruoštą tešlą supilkite į kepimo formą. Kepkite apie 60 minučių, kol biskvitas bus iškepęs. Ar jis jau iškepęs, patikrinkite mediniu pagaliuku. Įkištas ir ištrauktas iš biskvito centro, jis turi būti švarus. Iškepusį biskvitą šiek tiek atvėsinkite kepimo formoje. Tuomet išimkite, perkelkite ant grotelių ir visiškai atvėsinkite. Atvėsusį biskvitą dideliu ir labai aštriu peiliu perpjaukite į keturias lygias dalis; taip, kad turėtumėte keturis lygius torto lakštus.

  3. Į dubenį sudėkite maskarponę ir supilkite grietinėlę. Plakite elektriniu plaktuvu, kol kremas pradės tirštėti. Tuomet suberkite miltelinį cukrų, standiklį ir plakite toliau, kol gausite tvirtą kremą.

  4. Biskvitą aptepkite maždaug ketvirtadaliu maskarponės kremo. Ant kremo paskleiskite maždaug trečdalį vyšnių įdaro. Ant viršaus dėkite antrąjį biskvitą ir lengvai paspauskite. Lygiai taip pat susluoksniuokite visus biskvitus, maskarponės kremą ir vyšnių įdarą. Ketvirtą biskvitą ir torto šonus aptepkite likusiu maskarponės kremu. Sukonstruotą tortą dėkite į šaldytuvą ir palaikykite per naktį.

  5. Apipilkite visą tortą lydytu šokoladu. Iš cukraus pudros ir trupučio šalto vandens pagaminkite glajų kuriuo piešite ornamentus. Gėles ir lapelius galite daryti iš cukraus masės. Skanaus :)

Receptą atsiuntė Laura
Reklama:

Komentarai (1)


Daugiau receptų