| 1 vienetas | vištiena |
| šiek tiek | prieskoniai (vištienos) |
| šiek tiek | druska |
| šiek tiek | juodieji pipirai |
| šiek tiek | česnakas |
| šiek tiek | majonezas |
| šiek tiek | bulvių |
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Orkaitėje kepta višta
-
Vištienos filė kepsnys
-
Daniškai paruošta vištiena
-
Vištienos kepsneliai
-
Vištienos faršo kukuliai su sūriu
-
Višta ant alaus butelio
-
Vištienos kukulaičiai su pomidorų padažu
-
Vištiena jogurto marinate
-
Lazanija su vištiena
-
Kepta višta su obuoliais
-
Kepti viščiukai
-
"Girta vištiena"
-
Vištiena su mocarela ir čiobreliais, kadagio uogomis bei raudonėliu
-
Kepta višta
-
Kalakutienos pjausniai
-
Troškinta vištiena kinietiškai
-
Vištiena su kalendra tailandietiškai
-
Kepta vištiena su daržovėmis
-
Sultingas vištienos kepsnys
-
Vištienos kulšelės
Kepta višta su bulvėm
akcijas
- Paruošimo laikas:
-
Vištiena,
1 vienetas - Prieskoniai, vištienos
- Druska
- Juodieji pipirai
- Česnakas
- Majonezas
- Bulvės
- Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Visų pirma nulupam ir išplaunam bulves ir 10 min. apverdam pasūdytame vandenyje, po to nukošiam. Imamės vištos - prapjaunam jos pilvą ir padarom išklotinę. Nuplaunam ir nusausinam. Tada ištrinam paukštienos prieskoniais, druska, pipirais ir česnaku. Imame blėkutę, įpilam į ją aliejaus, per vidurį dedam vištos išklotinę (pilvu į apačią), o aplink išdėliojam apvirtas bulves. Vištos nugarėlę ištepam majonezu ir šaunam blėkutę į orkaitę, kurioje kepam patiekalą 200 laipsnių 1val. 15min. Patikėkit manim, labiau apskrudusios iš išorės ir sultingesnės viduje vištytės jūs niekad nesat ragavę! O jau bulvyčių skanumas - purios viduje ir traškios iš viršaus:) mmmmmmmmm - skanumėlis :)
Komentarai (24)
-
irena
2016-09-10 13:46
Labai geras receptas.Aciu.
-
Ieva
2014-11-28 18:55
Kepu. :) Žiūrėsim koks skonis bus. :) Ačiū už receptą. ;)
-
e
2014-03-30 06:18
kas tie paukstienos prieskoniai?
-
Greenapple
2013-06-24 23:03
Siendien jau antra karta darau :) aciu uz paprasta ir lenga rezepta!
-
Lina
2013-01-31 21:30
aš kepu bulves su lupenom,labai skanu,pabandykit,o vištą ryt bandysiu išsikepti pagal šį receptuką
-
Dalima
2012-10-29 14:32
O, einu išbandyti, tada parašysiu, ar gerai gavosi. ;-)
-
Viktorija
2011-11-02 16:29
Laaabai skaniai atrodo ir labai paprastas receptukas. reikes butinai isbandyt:)))
-
:) skanu
2010-12-24 09:21
---> Chi , daba tu nusikalbejai pati !!! :-p apvyrtos bulves ir kepamos orkaitej, jos keicia skoni ,o ne taip kaip visiskai zalios yra pasautos orkaiten...Cia tas pats kas kepi orkaitej arba peciui ...tai yra skirtumas. Ir kitiems dar...kam cia nepatinka zmogaus receptai ar kaip jie parasyti,,,ko jus tada cia lankotes ir kimbat....tokios zinoves merginos ir lankotes dar po receptu psl ...tai ko cia einate ... :-D tai pacios tada raykite recepta koki cia ,o ne kritikuokite !!!! Tikrai jau kaip pacankes %-) Fee tokios merginos ir moterys, da jums tik mokytis is tokiu zmoniu kaip si parase receptuka .... :super:
-
krize
2010-12-23 11:04
skaniai atrodo,tik as matyt nekokia seimininke,man vistos niekad neiseina skaniai iskepti ;-) ,o mano draugui sekasi puikiai :super:
-
Tom
2010-12-22 21:27
Gerai ir juokingai atsake @g@ :D
