| 300 gramų | vištienos filė |
| 1 vienetas | kiaušiniai |
| šiek tiek | majonezas |
| šiek tiek | sviestas |
| šiek tiek | kvietiniai miltai |
| šiek tiek | sūris (fermentinis) |
| šiek tiek | prieskoniai |
| šiek tiek | druska |
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Obuoliais įdaryta žąsis
-
Kepta antis su obuoliais
-
Traškūs vištienos gabalėliai
-
Šašlykas ant iešmo šventiškai
-
Vištienos blyneliai
-
Vištų blauzdelės
-
Traškūs vištos sparneliai
-
Vištienos keksiukai
-
„Saulytė“
-
Orkaitėje kepta višta
-
Vištiena, šutinta su daržovėmis
-
Vištienos kepsneliai su itališkais prieskoniais
-
Vištienos ir briuselio kopūstų apkepas
-
Šventiška žąsies krūtinelė
-
Marinuoti vištų sparneliai su šonine
-
Kriaušėmis įdarytos vištos blauzdelės
-
Kepti vištų sparneliai prie alaus
-
Traškios vištienos juostelės
-
Vištos ketvirčiai, troškinti aluje
-
Vištienos filė suktinukai su įdaru
Irmos paukštiena patale
akcijas
- Paruošimo laikas:
-
Vištienos filė,
300 gramų -
Kiaušiniai,
1 vienetas - Majonezas
- Sviestas
- Kvietiniai miltai
- Sūris, fermentinis
- Prieskoniai
- Druska
- Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Pasimarinuojame išmuštą paukštienos filė, geriausia būtų palikti per naktį, kad gerai išsimarinuotų. Po to blėkutę ištepkite riebalais ar majonezu, sudedame paukštienos filė, padengiame visą blėkutę, po to užpilame kiaušinio plakinį ir dedame kepti. Kepame 180 karštumo orkaitėje. Kepti kol parus viršus, po to užpilame paruoštą masę (miltai, sviestas ir pienas iš šių ingridientų pasidarome tokia tyrelę) ant jos užberiame smulkiai tarkuoto sūrio. Dar kepti kol gražiai pageltonuos. Patiekti galima su kuo tik širdis pageidauja, pasitelkite fantaziją. SKANAUS
Komentarai (23)
-
jurgita
2011-12-16 12:45
Siuo metu kepu orkaiteje ,paziuresim kas cia gausis. :-)
-
Ieva ;*
2011-06-28 16:39
Mmm.. :) Gaminu vistiena pataluose :) Tjp kvepia,turetu but skanu :P :) Aisku,pirmas blymas gali buti ir prisviles,nes gaminu pirma kart vistiena PATALUOSE,bet manau vistiek bus skanu :) Niam :)) :super:
-
Sigita
2011-06-11 18:13
Aciu DIDELIS Irmai uz skanu patiekala...aiskiai parasyta,greitai ir lengvai padaroma,o skonis nuostabus...ir kazkas naujo...labai patiko man ir mano dukrytei...;) ( o vistiena man nepersausa gavos..) viskas liuks... :super: ;-)
-
Ruta
2011-05-16 15:02
Kas dare,nesigavo pati mesyte sausa? :galvoju:
-
IRMA
2011-03-29 12:01
Aciu labai,visiems uz pagyrimus,ir dziaugiuosi kad patiko :super:
-
zymante
2011-02-15 15:49
db gaminuos ir laukiu kas bus bet siaip lb geras receptas, sauole seimininke kuri idejo ji;)
-
Vijole,
2010-12-18 21:24
labai skanus kepsnys,O manau skanus,kad pasimarinavo. :bloga: Ir dar patiko,kad mazai terliones,viskas ciki ir greitai.
-
(anonimas)
2010-12-17 16:22
Patiko labai, nedaug ingridientu ir skanu. :super:
-
Irma Ch.
2010-11-24 21:42
aciu labai,smagu kad patiko ;-)
-
odeta
2010-11-24 13:47
labai skanu :super: :ok:
