| 60 gramų | sviestas |
| 60 gramų | medus |
| 100 gramų | cukrus |
| 2 vienetai | kiaušiniai |
| 1 arbatinis šaukštelis | soda (nugesinta) |
| 300 gramų | kvietiniai miltai |
| šiek tiek | imbieras |
| šiek tiek | kardamonas |
| šiek tiek | cinamonas |
Glaistui (royal icing)
500 g cukraus pudros
2 baltymų
Karštoje vonelėje, dubenyje, įstatytame į puodą su verdančiu vandeniu, ištirpinti sviestą, medų ir cukrų. Supilt išplaktus kiaušinius į ištirpusį sviestą, medų ir cukrų ir gerai išmaišyt. Supilt ir nugesintą soda. Atskirame inde sumaišyt miltus su prieskoniais ir i ši mišinį supilt ištirpinta sviesta, medų, cukrų ir kiaušinius.
Viską dar kartą gerai išmaišyt ir palikt tešlą kelioms valandoms.
Tada iškočiot, supjaustyt pagal išsikirptus lekalus ir kept detales. Kepti 180-200 laipsnių temperatūroje pagal Celsijų apie 15-20 minučių.
Atvėsus, klijuoti su pasidarytu glajumi. Palikti namelį sutvirtėti.
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Vasaros slyvų pyragas
-
Varškės pyragas su obuolių rožytėmis
-
Obuoliuotis "Diena - naktis"
-
Šokoladinis pyragas puodelyje
-
Velykinė banda
-
Tinginių - tinginys
-
Aguoninis pyragas
-
Morkų meduolis
-
Kisieliaus keksas
-
Nekeptas obuolių pyragas (nesaldus)
-
Gaivus pyragas
-
Dviejų sluoksnių pyragas
-
Obuolių pyragas
-
Kopūstų tortas
-
Daniškas kalėdinis pyragas
-
Pyragas su kopūstais
-
Minkštutėlė mielinė pynė
-
Prancūziškas mėsos pyragas
-
Morkų pyrago gaminimas
-
Jogurtinis pyragas
Imbierinis namelis
akcijas
- Paruošimo laikas:
-
Sviestas,
60 gramų -
Medus,
60 gramų -
Cukrus,
100 gramų -
Kiaušiniai,
2 vienetai -
Soda, nugesinta,
1 arbatinis šaukštelis -
Kvietiniai miltai,
300 gramų - Imbieras
- Kardamonas
- Cinamonas
- Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Tešlos liks iš jos galėsit išsikept sausainukų.
Glaistui (royal icing)
500 g cukraus pudros
2 baltymų
Karštoje vonelėje, dubenyje, įstatytame į puodą su verdančiu vandeniu, ištirpinti sviestą, medų ir cukrų. Supilt išplaktus kiaušinius į ištirpusį sviestą, medų ir cukrų ir gerai išmaišyt. Supilt ir nugesintą soda. Atskirame inde sumaišyt miltus su prieskoniais ir i ši mišinį supilt ištirpinta sviesta, medų, cukrų ir kiaušinius.
Viską dar kartą gerai išmaišyt ir palikt tešlą kelioms valandoms.
Tada iškočiot, supjaustyt pagal išsikirptus lekalus ir kept detales. Kepti 180-200 laipsnių temperatūroje pagal Celsijų apie 15-20 minučių.
Atvėsus, klijuoti su pasidarytu glajumi. Palikti namelį sutvirtėti.
Komentarai (8)
-
A
2011-12-01 12:49
Nepasakysiu tikrai, nes pas mane dujine orkaite sena, ant kurios jokiu laipsniu nera.
-
K*
2011-12-01 12:32
O kokioje temperatūroje kepti? :-)
-
SL
2011-02-08 17:03
:super: :super: :super:
-
as
2010-12-01 14:15
puikumėlis :super: :super: :super:
-
(anonimas)
2010-06-24 14:47
:super: :super: :super: :super:
