Tortas su maskarponės sūriu
AUTORIUS:
Ugnė
Porcijų skaičius: 8
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 8
4 vienetai kiaušiniai
šiek tiek cukrus
100 mililitrų miltai
100 mililitrų krakmolas
1 arbatinis šaukštelis kepimo milteliai
500 gramų sūris (maskarponės)
250 mililitrų grietinėlės, 35% (plakamoji)
šiek tiek braškės
šiek tiek kakava
2 valgomieji šaukštai cukraus pudra
Sulaistymui:
šiek tiek arbatos (ar sultys, brendis)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val
1.
Biskvito gaminimas (26 cm): baltymus išplakti su cukrumi iki standžios masės, po to po vieną dėti trynius ir išmaišyti iki vientisos masės. Tada sudėti miltus sumaišytus su krakmolu ir kepimo milteliais ir atsargiai išmaišyti.
Kepti 170°C temp. apie 30-40 min.
2.
Kremas: išplakti grietinėlę su cukraus pudra ir sudėti į maskarponės sūrį. Kremą palaikyti šaldytuve, kol biskvitas gerai atvės.
3.
Nuplauname braškes, supjaustome (maniškės buvo labai mažos, todėl pjoviau tik per pusę). Pasiruošiame tai, kuo sulaistysime biskvitus. Tai gali būti kava, arbata, sultys, alkoholis.
4.
Mano biskvitas buvo labai plonas, todėl jį padalinau į dvi dalis. Dedame vieną dalį biskvito, dedame daugiau nei pusę kremo, uždedame kitą biskvitą ir visą tortą aptepame kremu, ant viršaus šaukštu suformuojame bangeles, sudedame braškes ir pabarstome trupučiu kakavos. Paliekame pastovėti šaldytuve.

Populiariausi receptai šią savaitę

Tortas su maskarponės sūriu

Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 8
Ingredientai: Sulaistymui:
Gaminimo eiga:
  1. Biskvito gaminimas (26 cm): baltymus išplakti su cukrumi iki standžios masės, po to po vieną dėti trynius ir išmaišyti iki vientisos masės. Tada sudėti miltus sumaišytus su krakmolu ir kepimo milteliais ir atsargiai išmaišyti.
    Kepti 170°C temp. apie 30-40 min.

  2. Kremas: išplakti grietinėlę su cukraus pudra ir sudėti į maskarponės sūrį. Kremą palaikyti šaldytuve, kol biskvitas gerai atvės.

  3. Nuplauname braškes, supjaustome (maniškės buvo labai mažos, todėl pjoviau tik per pusę). Pasiruošiame tai, kuo sulaistysime biskvitus. Tai gali būti kava, arbata, sultys, alkoholis.

  4. Mano biskvitas buvo labai plonas, todėl jį padalinau į dvi dalis. Dedame vieną dalį biskvito, dedame daugiau nei pusę kremo, uždedame kitą biskvitą ir visą tortą aptepame kremu, ant viršaus šaukštu suformuojame bangeles, sudedame braškes ir pabarstome trupučiu kakavos. Paliekame pastovėti šaldytuve.

Receptą atsiuntė Ugnė
Reklama:

Komentarai


Daugiau receptų