Trijų pienų tortas
AUTORIUS:
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val
Autorius apie receptą: Biskvitas iškepa purus, lengvutis, o su užpilu ir kremu sukuria nuostabiai skanų derinį. Beje, tortas kuo ilgiau stovi šaldytuve, tuo labiau “įmirksta“ ir tampa vis skanesniu Biskvitas iškepa purus, lengvutis, o su užpilu ir kremu sukuria nuostabiai skanų derinį. Beje, tortas kuo ilgiau stovi šaldytuve, tuo labiau “įmirksta“ ir tampa vis skanesniu ir skanesniu. (...daugiau) Liucija
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
Tešlai:
6 vienetai kiaušiniai (kambario temperatūros)
250 mililitrų miltai
250 mililitrų cukrus
1 arbatinis šaukštelis vanilės esencijos
Užpilui:
350 mililitrų garintas pienas
300 mililitrų kondensuotas pienas
250 mililitrų grietinėlės
1 arbatinis šaukštelis vanilės esencijos
Kremui:
200 mililitrų grietinėlės, 35%
8 valgomieji šaukštai cukraus pudra
50 mililitrų pienas
4 valgomieji šaukštai filadelfijos sūrio
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val
1.
Kiaušinius plakame dideliame dubenyje, iki kol gausime balsvą spalvą. Reikėtų plakti elektriniu plakikliu su greičiausia plakimo funkcija ~10-15 min. Masė turi būti gana tirštoka. Į kiaušinių masę supilame cukrų, ir dar plakame tokiu pačiu mikserio rėžimu ~10-15 min., kol gausime tirštą, baltą masę. Po to į masę pamažu įsijojame truputį miltų, sumaišome plastikine ar gumine mentele, vėl įsijojame šiek tiek miltų, ir vėl išmaišome. Taip maišome, kol sunaudojame visus miltus.
2.
Orkaitę įkaitiname iki 180 C.
3.
Imame išardomą apvalią tortinę. Aš naudojau 24 cm skersmens, bet galima naudoti ir 28 cm, tuomet tortas bus šiek tiek plonesnis. Ant tortinės dugno patiesiame kepimo popieriaus skritulį, jį ir kraštus patepame sviestu, pabarstome formą miltais.
4.
Į formą pilame tešlą ir kepame orkaitėje 30-40 min. (priklauso nuo kepimo formos dydžio). Ar biskvitas iškepęs – patikrinkite įsmeigę į biskvito vidurį medinį dantų krapštuką. Jei ištraukus krapštukas švarus – tuomet biskvitas iškepęs. Kai biskvitas iškepa, ištraukiame iš orkaitės ir paliekame visiškai atvėsti.
5.
_grietinėlę suplakame elektriniu plakikliu, kol ši kiek sutirštėja, tuomet sudedame likusius ingridientus ir plakame tol, kol gauname vientisą masę. Dedame į šaldytuvą atšalti. Jei naudojate tik grietinėlę ir cukraus pudrą – tuomet viską tiesiog suplakite iki tirštos masės_
6.
Trijų pienų užpilas: visus ingredientus skirtus užpilui gerai sumaišome viename dubenyje.
7.
Kai biskvitas atvėsta, apipjauname jo kraštus, kad atliptų nuo kepimo formos kraštų. Biskvitą gerai subadome šakute. Po truputį užpilame trijų pienų masę, pilame pamažu, ant viso biskvito, kad užpilas gerai įsigertų. Tuomet dedame sulaistytą biskvitą bent 30 min į šaldytuvą. Po to, biskvitą apverčiame į lėkštę, atsargiai nuimame kepimo popierių.
8.
Ir galiausiai užtepame pasiruoštu kremu arba grietinėle. Jei naudosite kremą, galite pusę kremo užpilti, tuomet palikti sustengti šaldytuve porai valandų ir užpilti likusiu kremu. Aba vietoje nurodyto kremo galima rinktis 250 ml grietinėlės + pora šaukštų cukraus pudros. Skanaus!

Populiariausi receptai šią savaitę

Trijų pienų tortas

Komentarai: 1
Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Tešlai: Užpilui: Kremui:
Autoriaus žodis: Biskvitas iškepa purus, lengvutis, o su užpilu ir kremu sukuria nuostabiai skanų derinį. Beje, tortas kuo ilgiau stovi šaldytuve, tuo labiau “įmirksta“ ir tampa vis skanesniu ( ...daugiau ) Liucija
Gaminimo eiga:
  1. Kiaušinius plakame dideliame dubenyje, iki kol gausime balsvą spalvą. Reikėtų plakti elektriniu plakikliu su greičiausia plakimo funkcija ~10-15 min. Masė turi būti gana tirštoka. Į kiaušinių masę supilame cukrų, ir dar plakame tokiu pačiu mikserio rėžimu ~10-15 min., kol gausime tirštą, baltą masę. Po to į masę pamažu įsijojame truputį miltų, sumaišome plastikine ar gumine mentele, vėl įsijojame šiek tiek miltų, ir vėl išmaišome. Taip maišome, kol sunaudojame visus miltus.

  2. Orkaitę įkaitiname iki 180 C.

  3. Imame išardomą apvalią tortinę. Aš naudojau 24 cm skersmens, bet galima naudoti ir 28 cm, tuomet tortas bus šiek tiek plonesnis. Ant tortinės dugno patiesiame kepimo popieriaus skritulį, jį ir kraštus patepame sviestu, pabarstome formą miltais.

  4. Į formą pilame tešlą ir kepame orkaitėje 30-40 min. (priklauso nuo kepimo formos dydžio). Ar biskvitas iškepęs – patikrinkite įsmeigę į biskvito vidurį medinį dantų krapštuką. Jei ištraukus krapštukas švarus – tuomet biskvitas iškepęs. Kai biskvitas iškepa, ištraukiame iš orkaitės ir paliekame visiškai atvėsti.

  5. _grietinėlę suplakame elektriniu plakikliu, kol ši kiek sutirštėja, tuomet sudedame likusius ingridientus ir plakame tol, kol gauname vientisą masę. Dedame į šaldytuvą atšalti. Jei naudojate tik grietinėlę ir cukraus pudrą – tuomet viską tiesiog suplakite iki tirštos masės_

  6. Trijų pienų užpilas: visus ingredientus skirtus užpilui gerai sumaišome viename dubenyje.

  7. Kai biskvitas atvėsta, apipjauname jo kraštus, kad atliptų nuo kepimo formos kraštų. Biskvitą gerai subadome šakute. Po truputį užpilame trijų pienų masę, pilame pamažu, ant viso biskvito, kad užpilas gerai įsigertų. Tuomet dedame sulaistytą biskvitą bent 30 min į šaldytuvą. Po to, biskvitą apverčiame į lėkštę, atsargiai nuimame kepimo popierių.

  8. Ir galiausiai užtepame pasiruoštu kremu arba grietinėle. Jei naudosite kremą, galite pusę kremo užpilti, tuomet palikti sustengti šaldytuve porai valandų ir užpilti likusiu kremu. Aba vietoje nurodyto kremo galima rinktis 250 ml grietinėlės + pora šaukštų cukraus pudros. Skanaus!

Receptą atsiuntė Liucija
Reklama:

Komentarai (1)


Daugiau receptų