Mėsos ir daržovių troškinys
AUTORIUS:
Laura
Porcijų skaičius: 4
Paruošimo laikas: Apie 30 min
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
500 mėsa (malta)
1 vienetas paprika ((raudona, didesnė))
2 vienetai morkos
5 vienetai bulvių
1 vienetas poras ( (balta dalis))
1 vienetas sultinys (kubelis)
1 arbatinis šaukštelis miltai
2 valgomieji šaukštai prieskoniai
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min
1.
Faršą sumaišome su mėgstamais prieskoniais (kaip kotletams). Pakepiname, apkepusį susmulkiname kuo mažesniais gabalėliais. Sudedame į puodą.
2.
Visas daržoves susmulkiname (morkas sutarkuojame, papriką ir bulves pjaustome griežinėliais, porą plonais žiedais). Viską pakepiname kol šiek tiek suminkštėja. Sudedame į puodą su faršu, užpilame vandeniu ir troškiname.
3.
Baigiant troškinti į stiklinę sutrupiname sultinio kubelį, dedam šaukštelį miltų ir pilant verdančio vandens (puse stiklinės) maišome. Kai nelieka miltų kamuoliukų pilame į troškinį ir troškiname dar 5 min.

Skanaus.

Populiariausi receptai šią savaitę

Mėsos ir daržovių troškinys

Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 4
Ingredientai:
Gaminimo eiga:
  1. Faršą sumaišome su mėgstamais prieskoniais (kaip kotletams). Pakepiname, apkepusį susmulkiname kuo mažesniais gabalėliais. Sudedame į puodą.

  2. Visas daržoves susmulkiname (morkas sutarkuojame, papriką ir bulves pjaustome griežinėliais, porą plonais žiedais). Viską pakepiname kol šiek tiek suminkštėja. Sudedame į puodą su faršu, užpilame vandeniu ir troškiname.

  3. Baigiant troškinti į stiklinę sutrupiname sultinio kubelį, dedam šaukštelį miltų ir pilant verdančio vandens (puse stiklinės) maišome. Kai nelieka miltų kamuoliukų pilame į troškinį ir troškiname dar 5 min.

    Skanaus.

Receptą atsiuntė Laura
Reklama:

Komentarai


Daugiau receptų