| šiek tiek | prieskoniai |
| šiek tiek | sūris (fermentinis) |
| šiek tiek | svogūnai |
| šiek tiek | kiaulienos faršas |
| šiek tiek | batonas |
| šiek tiek | kiaušiniai |
Į faršą sudedam išmirkytą batoną, galima truputį įdėti manų, vėliau dedame susmulkintą svogūną ir įvairių prieskonių. Iš faršo formuojam tokį blyna, ant viršaus dedam kiaušinius ir tarkuotą sūrį, ant viršaus vėl uždedam faršo ir suspaudžiam. Šaunam į orkaitę ir kepam 200 laipsnių temperatūroje kol apskrus. Tiks bet koks garnyras, bulvės gali būti virtos ir keptos - kas kaip pageidaujat. SKANAUS.
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Šašlykas majonezo marinate
-
Mėsos duona
-
Šašlykai su pikantišku majonezu
-
Grikių kotletai su mėsa
-
Kepti kotletai su moliūgais
-
Šašlykas pomidorų sultyse
-
Kepsnys romantiškam vakarui
-
Tradiciniai kotletai su majonezu
-
Kiaulienos išpjova su virtų kiaušiniu „pašot“
-
Sluoksniuotos tešlos apkepas su mėsos įdaru
-
Čanachai su čiobreliais
-
Šutinta kiškiena
-
Turkiškas kebabas
-
Paprikų laiveliai
-
Griežčių apkepas su mėsa
-
Neįprasti šašlykai
-
Kiauliena saldžiarūgščiame padaže
-
Neringos kepsnys
-
Kiaulienos šašlykai
-
Šonkauliukai troškinti pomidorų padaže
Įdarytas faršo zuikis
akcijas
- Paruošimo laikas:
- Prieskoniai
- Sūris, fermentinis
- Svogūnai
- Kiaulienos faršas
- Batonas
- Kiaušiniai
- Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Įdarui reikės virtų kiaušinių ir fermentinio sūrio.
Į faršą sudedam išmirkytą batoną, galima truputį įdėti manų, vėliau dedame susmulkintą svogūną ir įvairių prieskonių. Iš faršo formuojam tokį blyna, ant viršaus dedam kiaušinius ir tarkuotą sūrį, ant viršaus vėl uždedam faršo ir suspaudžiam. Šaunam į orkaitę ir kepam 200 laipsnių temperatūroje kol apskrus. Tiks bet koks garnyras, bulvės gali būti virtos ir keptos - kas kaip pageidaujat. SKANAUS.
Komentarai (14)
-
Janusyte
2014-04-07 00:01
Atrodo labai skaniai
-
Janusyte
2014-04-06 23:59
Reiks pameginti,atrodo skaniai ,niam niam:-)
-
janina
2011-07-19 18:11
fuuuu maximos slykstus velykinis zuikuutys
-
Marius
2011-04-01 13:33
NUTARTA.... siandien pietums zuikis....
:super: :super: :super:
-
edita
2011-02-20 19:20
visai skaniai atrodo reikes pasigaminti :super2: :-p
-
vika
2010-11-26 15:07
dariau pati verta pabandyti ir kitom lb skanu :super: :super:
-
Deividas
2010-10-31 17:04
bandziau skaniai gavos :super: :atsiprasau: :soku2:
-
JURGITA
2010-10-31 06:37
VISAI NEBLOGAI ATRODO. REIKS PAMĖGINTI PASIGAMINTI
-
jolita
2010-09-24 16:21
ydomiai cia pagamyta :-p
-
ehm
2010-08-17 07:15
:mmm:
