Konkursas "Visos šeimos mėgstamiausi patiekalai"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Visos šeimos mėgstamiausi patiekalai"

  Mielosios,

  kiekviena šeimininkė gamindama maistą pirmiausia siekia, kad jis patiktų ragausiantiems. Dažniausiai tai būna šeimos nariai, dėl kurių skonių ir pomėgių stengiamasi labiausiai.

   

  Receptai.lt kviečia savo lankytojus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

   

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - patiekalas, kurio receptą pasiūlysite, turi tikti visos šeimos vaišių stalui.

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Receptai.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) pirmas dvi savaites knyga "Geriausi patiekalai šeimai", o kitas dvi savaites knyga "Receptai šeimos savaitgaliui".

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks spragėsių gaminimo aparatas Clatronic PM 2658.

 • Spragėsių gaminimo aparatas Clatronic PM 2658

   

   

  Knyga "Geriausi patiekalai šeimai"

   

   

  Knyga "Receptai šeimos savaitgaliui"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo rugsėjo 1 iki 28 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę – 2014.09.01-07, 2014.09.08-14, 2014.09.15-21, 2014.09.22-28. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) pirmas dvi savaites knyga "Geriausi patiekalai šeimai", o kitas dvi savaites knyga "Receptai šeimos savaitgaliui". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks spragėsių gaminimo aparatas Clatronic PM 2658.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti visos šeimos vaišėms tinkamų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Receptai.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2014 09 08:
  Pirmasis konkurso “Visos šeimos mėgstamiausi patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Ingos skaniųjų įdarytų kiaušinių receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Geriausi patiekalai šeimai". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 09 15:
  Antrasis konkurso “Visos šeimos mėgstamiausi patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Julijos žuvies torto receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Geriausi patiekalai šeimai". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 09 22:
  Trečiasis konkurso “Visos šeimos mėgstamiausi patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Kristinos kiaulienos sprandinės vyniotinio receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Receptai šeimos savaitgaliui". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 09 29:
  Ketvirtasis konkurso “Visos šeimos mėgstamiausi patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Valdos vištienos kotletų su grybais receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Receptai šeimos savaitgaliui". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

   

  • KONKURSAS BAIGTAS

   Pagrindinis konkurso prizas spragėsių gaminimo aparatas Clatronic PM 2658 atitenka p. Julijai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!