Tortas "Vasaros prisilietimas"
AUTORIUS:
Rima
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Apie 45 min
Autorius apie receptą: Tortas gaivus, tinkantis vasaros šventėms. Pagaminimas reikalauja daugiau laiko, bet nėra labai sudėtingas. Tortas gaivus, tinkantis vasaros šventėms. Pagaminimas reikalauja daugiau laiko, bet nėra labai sudėtingas. Rima
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
500 gramų grietinėlės, 35%
370 gramų graikiško jogurto
1 stiklinė vanduo
1 stiklinė miltai
4 vienetai kiaušiniai
200 gramų varškė
150 gramų cukrus
100 gramų sviestas
0.5 stiklinės kefyras
30 gramų želatina
2 arbatiniai šaukšteliai šalavijo sėklos (chija)
1 žiupsnelis druska
1 arbatinis šaukštelis vanilinis cukrus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 45 min
1.
Plikytos tešlos gaminimas. Į puodą pilti 1 stiklinę vandens, suberti druską, 50 g. cukraus, 0,5 šaukštelio vanilinio cukraus, dedame sviestą. Kai užverda, suberiame miltus ir intensyviai maišome, kol tešla nebelimpa prie puodo sienelių ir gaunamas vienas tešlos gabalas. Tešlą atvėsiname. Po to mušame po 1 kiaušinį ir maišome, kol gauname vientisą, grietinės tirštumo masę.
2.
Iš gautos masės konditeriniu švirkštu ant kepimo popieriaus formuojame du torto lakštus. Įkaitiname orkaitėtę iki 200 C. Kepame lakštus apie 10 min, kol jie įgauna šviesiai rudą atspalvį.
3.
Kremo gaminimas. Želatiną brinkiname 100 ml. šalto vandens. Chia sėklas brinkiname 0,5 stiklinės kefyro. Varškę ištrinti su 100 gr cukraus ir 0,5 šaukštelio vanilinio cukraus. Varškės masę sumaišyti su graikišku jogurtu. Ant silpnos ugnies ištirpiname želatiną ir atvėsusią maišant supilame į varškės masę. Viską gerai išplakame. Grietinėlę atskirai išplakame iki standumo ir atsargiai įmaišome į varškės masę. Į kitą indą dedame 200 gr varškės masės ir ją sumaišome su kefyre brinkintomis Chia sėklomis. Varškės/ jogurto masę dedame trumpam į šaldytuvą, kad pradėtų stingti.
4.
Torto surinkimas. 28 cm. torto formą išklojame kepimo popieriumi. Dedame plikytos tešlos lakštą, ant jo varškės/ jogurto masę. Ant antro lakšto paskleidžiame varškės/ Chia sėklų masę. Ant jos- likusia varškės/ jogurto masę. Paviršių išlyginame ir statome į šaldytuvą mažiausiai 6 val. Sustingusį puošiame vaisiais, uogomis ir pan. Skanaus

Populiariausi receptai šią savaitę

Tortas "Vasaros prisilietimas"

Komentarai: 3
Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Ingredientai:
Autoriaus žodis: Tortas gaivus, tinkantis vasaros šventėms. Pagaminimas reikalauja daugiau laiko, bet nėra labai sudėtingas. Rima
Gaminimo eiga:
  1. Plikytos tešlos gaminimas. Į puodą pilti 1 stiklinę vandens, suberti druską, 50 g. cukraus, 0,5 šaukštelio vanilinio cukraus, dedame sviestą. Kai užverda, suberiame miltus ir intensyviai maišome, kol tešla nebelimpa prie puodo sienelių ir gaunamas vienas tešlos gabalas. Tešlą atvėsiname. Po to mušame po 1 kiaušinį ir maišome, kol gauname vientisą, grietinės tirštumo masę.

  2. Iš gautos masės konditeriniu švirkštu ant kepimo popieriaus formuojame du torto lakštus. Įkaitiname orkaitėtę iki 200 C. Kepame lakštus apie 10 min, kol jie įgauna šviesiai rudą atspalvį.

  3. Kremo gaminimas. Želatiną brinkiname 100 ml. šalto vandens. Chia sėklas brinkiname 0,5 stiklinės kefyro. Varškę ištrinti su 100 gr cukraus ir 0,5 šaukštelio vanilinio cukraus. Varškės masę sumaišyti su graikišku jogurtu. Ant silpnos ugnies ištirpiname želatiną ir atvėsusią maišant supilame į varškės masę. Viską gerai išplakame. Grietinėlę atskirai išplakame iki standumo ir atsargiai įmaišome į varškės masę. Į kitą indą dedame 200 gr varškės masės ir ją sumaišome su kefyre brinkintomis Chia sėklomis. Varškės/ jogurto masę dedame trumpam į šaldytuvą, kad pradėtų stingti.

  4. Torto surinkimas. 28 cm. torto formą išklojame kepimo popieriumi. Dedame plikytos tešlos lakštą, ant jo varškės/ jogurto masę. Ant antro lakšto paskleidžiame varškės/ Chia sėklų masę. Ant jos- likusia varškės/ jogurto masę. Paviršių išlyginame ir statome į šaldytuvą mažiausiai 6 val. Sustingusį puošiame vaisiais, uogomis ir pan. Skanaus

Receptą atsiuntė Rima
Reklama:

Komentarai (3)


  • Autorius 2017-07-22 11:25

    Recepte klaida, druskos reikia dėti tik žiupsnelį


Daugiau receptų