Želės, varškės ir kokosų pieno desertas
AUTORIUS:
Jolanta.M
Porcijų skaičius: 5
Paruošimo laikas: Apie 1 val
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 5
2 pakeliai želė
500 gramų varškė (desertinė)
1 skardinė pienas (kokosų)
2 valgomieji šaukštai želatina
300 mililitrų jogurtas (vyšninių skonio)
šiek tiek cukrus
šiek tiek vanilė
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val
1.
Vieną pakelį želės paruošiam kaip parašyta ant pakelio. Kai atvėsta, supilstome į pasiruoštus indelius ir paliekame sustingti. Želatiną užpilame kokosų pienu tiek,kad išbrinktų.
2.
Desertinę varškę paskaniname cukrumi ir vanile pagal skonį, supilame likusį kokosų pieną ir išplakame plaktuvu. Supilame ištirpintą želatiną (pilti plona srovele ir maišyti,kad nesutrauktų želatinos). Paragaujame ar netrūksta cukraus.Varškės - kokosų pieno masę pilame ant jau sustingusios žele ir paliekame sustingti
3.
Likusį pakelį želės ištirpiname 100 - 150 ml vandens ir paliekame stingti tol, kol pradės darytis drebučiai, bet nebus dar sušalusi.Tada tuos lengvus drebučius išplakame iki baltų putų (aš plakiau kokteilinėje),supilame jogurtą ir dar truputį paplakame. Gautą masę supilame ant jau sustingusios varškės - kokosų pieno sluoksnio ir paliekame vės sustingti.

Lengva, gaivu ir labai skanu.

Populiariausi receptai šią savaitę

Želės, varškės ir kokosų pieno desertas

Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 5
Ingredientai:
Gaminimo eiga:
  1. Vieną pakelį želės paruošiam kaip parašyta ant pakelio. Kai atvėsta, supilstome į pasiruoštus indelius ir paliekame sustingti. Želatiną užpilame kokosų pienu tiek,kad išbrinktų.

  2. Desertinę varškę paskaniname cukrumi ir vanile pagal skonį, supilame likusį kokosų pieną ir išplakame plaktuvu. Supilame ištirpintą želatiną (pilti plona srovele ir maišyti,kad nesutrauktų želatinos). Paragaujame ar netrūksta cukraus.Varškės - kokosų pieno masę pilame ant jau sustingusios žele ir paliekame sustingti

  3. Likusį pakelį želės ištirpiname 100 - 150 ml vandens ir paliekame stingti tol, kol pradės darytis drebučiai, bet nebus dar sušalusi.Tada tuos lengvus drebučius išplakame iki baltų putų (aš plakiau kokteilinėje),supilame jogurtą ir dar truputį paplakame. Gautą masę supilame ant jau sustingusios varškės - kokosų pieno sluoksnio ir paliekame vės sustingti.

    Lengva, gaivu ir labai skanu.

Receptą atsiuntė Jolanta.M
Reklama:

Komentarai


Daugiau receptų