| 200 gramų | grietinė |
| 200 gramų | aliejaus |
| 1 stiklinė | cukrus (nepilna) |
| šiek tiek | kvietiniai miltai (800 - 900) |
| šiek tiek | uogienė (rūgštesnė) |
| 4 arbatiniai šaukšteliai | kepimo milteliai |
| 3 arbatiniai šaukšteliai | vanilinis cukrus |
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Varškės pyragas su obuolių rožytėmis
-
Pyragas "Magdė"
-
Pyragas „paprastutis“
-
Šokoladinis varškės pyragas
-
Moliūgų pyragas
-
Morkų pyragas
-
Šokoladinis varškės pyragas "Vasaros naktis"
-
Bananinis pyragas
-
"Amerikietiškas" obuolių pyragas
-
Žuvies pyragas
-
Tinginys tarp aguonų
-
Obuolių pyragas
-
Obuolių pyragas su aguonomis
-
Purus obuolių pyragas
-
Tortas "kriaušė"
-
Pynė su džemu
-
Slyvų pyragas
-
Pyragas „Trys norai“
-
Pupelių chocolate brownie
-
Lengvai pagaminamas pyragas
Pyragas "Trupinukas"
akcijas
- Paruošimo laikas:
-
Grietinė,
200 gramų -
Aliejus,
200 gramų -
Cukrus, nepilna,
1 stiklinė - Kvietiniai miltai, 800 - 900
- Uogienė, rūgštesnė
-
Kepimo milteliai,
4 arbatiniai šaukšteliai -
Vanilinis cukrus,
3 arbatiniai šaukšteliai - Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Grietinę išmaišome su cukrumi, vaniliniu cukrumi, tada pilamas aliejus, gerai ismaišoma, suberiami miltai su kepimo milteliais, viskas išmaišoma ir išminkoma tešla. Tešla padalinama į 2 lygias dalis. Vieną dalį išklojame kepimo skardoje, ant jos tepame uogienę, o ant viršaus užtarkuojame antrą tešlos dalį. Pyragą šauname į įkaitintą orkaitę ir kepame apie 30 min 220 laipsnių temperatūroje.
Komentarai (11)
-
jolita
2015-03-16 20:50
o kiausiniai?>
-
rita
2015-02-27 08:08
O su kuo cukru ismaisyti su lydytu sviestu.jeigu lydytas sviestas dedamas vietoj grietines
-
laima
2015-02-26 19:48
Miltu 800 gr ir truputi minkimui.
-
laima
2015-02-26 19:46
Grietinės visai nededu aliejaus irgi nededu. Detu vietoje šitu produktu išlydito sviesto 200 gr o visa kita kaip parašyta tik ne puse o 3čia dalį i šaldytuvą kad tarkuoti butu galima ant viršaus.
-
Jurate
2015-02-26 17:38
O kiek miltu gramu deti ?:-)
-
lina
2011-02-05 18:52
bandysiu siandien.. atrodo labai paprastas.. o kas paprasta dazniausiai buna ir skanu:) ;-)
-
Staras
2010-03-21 10:48
bet 200 gramų aliejaus ar ne per daug? :-D
-
vaida
2009-12-19 12:14
labai skanus ne toks kaip parduotuveje :-*
