Moliūgų sezono atidarymo pyragas
AUTORIUS:
Birutė
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Apie 1 val
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
100 gramų sviestas
500 gramų moliūgai
500 gramų morkos
220 gramų cukrus
180 gramų kvietiniai miltai
2 vienetai kiaušiniai
1 arbatinis šaukštelis vanilinis cukrus
1 žiupsnelis druska
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val
1.
Minkštą sviestą sutrinti su miltais, kol pasidarys trupiniai. Tada įmušti kiaušinį, įberti 20 g cukraus ir minkyti tol, kol tešla taps lygi ir vientisa,o tada tešlą įdėti į šaldytuvą 3 valandoms, kad sustingtų. Sustingusią ir iškočiotą tešlą tiesti ant kepimo skardos, paliekant kraštus. Dugną subadyti šakute ir kepti 15 min. 180°C temp. orkaitėje.
2.
Tuo tarpu moliūgą ir morkas nulupti, iš moliūgo pašalinti sėklas. Minkštimą supjaustyti mažesniais gabalėliais ir kartu su morkomis smulkiai sutarkuoti (bulvių trintuve). Skystį nusunkti, kad liktų tik minkštimas. Tada iš likusio kiaušinio atskirti baltymą nuo trynio ir išplakti iki standžių putų. Į morkų ir moliūgų masę supilti trynį, suberti likusį cukrų, vanilinį cukrų ir išmaišyti. Atsargiai įmaišyti plaktą baltymą.
3.
Visą masę supilti į tešlos krepšelį ir kepti 40 minučių 190°C temp. orkaitėje.

Skanaus :)

Populiariausi receptai šią savaitę

Moliūgų sezono atidarymo pyragas

Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Ingredientai:
Gaminimo eiga:
  1. Minkštą sviestą sutrinti su miltais, kol pasidarys trupiniai. Tada įmušti kiaušinį, įberti 20 g cukraus ir minkyti tol, kol tešla taps lygi ir vientisa,o tada tešlą įdėti į šaldytuvą 3 valandoms, kad sustingtų. Sustingusią ir iškočiotą tešlą tiesti ant kepimo skardos, paliekant kraštus. Dugną subadyti šakute ir kepti 15 min. 180°C temp. orkaitėje.

  2. Tuo tarpu moliūgą ir morkas nulupti, iš moliūgo pašalinti sėklas. Minkštimą supjaustyti mažesniais gabalėliais ir kartu su morkomis smulkiai sutarkuoti (bulvių trintuve). Skystį nusunkti, kad liktų tik minkštimas. Tada iš likusio kiaušinio atskirti baltymą nuo trynio ir išplakti iki standžių putų. Į morkų ir moliūgų masę supilti trynį, suberti likusį cukrų, vanilinį cukrų ir išmaišyti. Atsargiai įmaišyti plaktą baltymą.

  3. Visą masę supilti į tešlos krepšelį ir kepti 40 minučių 190°C temp. orkaitėje.

    Skanaus :)

Receptą atsiuntė Birutė
Reklama:

Komentarai


Daugiau receptų