Kokosiniai saldainiai ant pagaliuko
AUTORIUS:
Paruošimo laikas: Apie 10 min
INGREDIENTAI:
200 gramų kokosas (drožlės)
50 gramų sviestas
200 gramų grietinėlės, 35% (35 proc.)
85 gramai cukrus
300 gramų pieniško šokolado
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 10 min
1.
Ant silpnos ugnies ištirpinti sviestą, cukrų, grietinėlę, kai užvirs, dar pavirti 5 min ir sudėti kokoso drožles, apvelti.  Gautą masę dėti į formą, išklotą sviestiniu popieriumi, išlyginti, uždengti ir prispausti.
2.
Kai atauš dėti į šaldytuvą  5-6 val. Kai masė apstings, ja supjaustyti norimo dydžio gabalėliais, suformuoti kaip patinka. Šokoladą ištirpinti karštoje vonelėje. Į kiekvieną saldainiuką įsmeigti dantų krapštuką ir mirkyti į šokoladą. Saldainius dėti į šaldytuvą nakčiai.

Skanaus!

Populiariausi receptai šią savaitę

Kokosiniai saldainiai ant pagaliuko

Komentarai: 6
Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
 • Paruošimo laikas:
Ingredientai:
Gaminimo eiga:
 1. Ant silpnos ugnies ištirpinti sviestą, cukrų, grietinėlę, kai užvirs, dar pavirti 5 min ir sudėti kokoso drožles, apvelti.  Gautą masę dėti į formą, išklotą sviestiniu popieriumi, išlyginti, uždengti ir prispausti.

 2. Kai atauš dėti į šaldytuvą  5-6 val. Kai masė apstings, ja supjaustyti norimo dydžio gabalėliais, suformuoti kaip patinka. Šokoladą ištirpinti karštoje vonelėje. Į kiekvieną saldainiuką įsmeigti dantų krapštuką ir mirkyti į šokoladą. Saldainius dėti į šaldytuvą nakčiai.

  Skanaus!

Reklama:

Komentarai (6)


 • NESAMONE 2011-05-15 09:44

  :bloga: :bloga: :bloga: :bloga: :bloga: :bloga: %-) :ne:


 • NESAMONE 2011-05-15 09:43

  nesamone... nesamone... nesamone... tai kam cia tiek sokolado reikia pirkt? apseisit ir be jo... nesaamone... nesamone... nesamone...


Daugiau receptų