Saldainukai "Brigadeiros"
AUTORIUS:
Jolanta.M
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Apie 1 val
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
1 kondensuotas pienas (saldintas)
40 gramų sviestas (nedidelis gabaliukas, sumaišytas su 1 v.š. kakavos)
2 valgomieji šaukštai kakava
šiek tiek vynuogės
šiek tiek pabarstukai
šiek tiek kokoso drožlės
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val
1.
Į puodą su storesnėmis sienelėmis supilame kondensuotą pieną ir šaukštą sviesto, užkaičiame ir ant lėtos ugnies verdame pastoviai maišant su mediniu šaukštu. Masė linkusi svilti, dėl to negalime atsitraukti nuo puodo. Masė verda apie 15 min. Verdame iki tol kol perbraukus per dugną masė lėtai uždengia dugną. Tada nuimame nuo ugnies, supilame į lėkštę ir leidžiame masei visiškai atvėsti. Suberti kakavą ir gerai išmaišyti.
2.
Kai masė atvėsta rekomenduoju įkišti į šaldytuvą, kad gerai pašaltų, tada bus lengviau formuoti rutuliukus. Kai jau turime atvėsusią masę, šaukštelį ir rankas ištepame sviestu – plonu sluoksniu, nes jei ištepsite per storai bus nepatogu formuoti. Su šaukšteliu atkabiname gabalėlį masės, delnuose išsukame rutuliuką, jį suplojame ir į vidų dedame vynuogę, rutuliuką apvoliojame pabarstukuose.

Populiariausi receptai šią savaitę

Saldainukai "Brigadeiros"

Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Ingredientai:
Gaminimo eiga:
  1. Į puodą su storesnėmis sienelėmis supilame kondensuotą pieną ir šaukštą sviesto, užkaičiame ir ant lėtos ugnies verdame pastoviai maišant su mediniu šaukštu. Masė linkusi svilti, dėl to negalime atsitraukti nuo puodo. Masė verda apie 15 min. Verdame iki tol kol perbraukus per dugną masė lėtai uždengia dugną. Tada nuimame nuo ugnies, supilame į lėkštę ir leidžiame masei visiškai atvėsti. Suberti kakavą ir gerai išmaišyti.

  2. Kai masė atvėsta rekomenduoju įkišti į šaldytuvą, kad gerai pašaltų, tada bus lengviau formuoti rutuliukus. Kai jau turime atvėsusią masę, šaukštelį ir rankas ištepame sviestu – plonu sluoksniu, nes jei ištepsite per storai bus nepatogu formuoti. Su šaukšteliu atkabiname gabalėlį masės, delnuose išsukame rutuliuką, jį suplojame ir į vidų dedame vynuogę, rutuliuką apvoliojame pabarstukuose.

Receptą atsiuntė Jolanta.M
Reklama:

Komentarai


Daugiau receptų