Naminė karamelė
AUTORIUS:
Ugnė
Porcijų skaičius: 1
Paruošimo laikas: Apie 1 val
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 1
1 stiklinė cukrus
1 stiklinė pienas
15 gramų sviestas
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val
1.
Supilame cukrų į puodą ir kaitiname ant vidutinės ugnies, tik jokiu būdu neleidžiame užvirti. Kai cukrus pradeda tirpti, reikėtų pradėti po truputį maišyti, kad viskas tolygiai ištirptų.
2.
Kai nebeliks cukraus kristaliukų, nuimame masę nuo ugnies ir įpilame truputį pieno (galima naudoti riebią grietinėlę) ir maišome. Tuomet galima lėtai supilti likusį pieną ir viską gerai išmaišyti (pieno galima pilti ir mažiau). Jeigu masė sušoks į kristalus, viską reikėtų kaitinti tol, kol kristalai ištirps. Pabaigoje įdėti svieto ir palikti atvėsti.
3.
Šis karamelinis padažas puikiai tinka ledams, vaisiams, uogoms (o ypač visų mėgstamoms braškėms), obuolių pyragams gardinti. Į padažą galite įdėti truputį druskos, tuomet jis tobulai tiks šokoladiniams kepiniams.

Populiariausi receptai šią savaitę

Naminė karamelė

Komentarai: 1
Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 1
Ingredientai:
Gaminimo eiga:
  1. Supilame cukrų į puodą ir kaitiname ant vidutinės ugnies, tik jokiu būdu neleidžiame užvirti. Kai cukrus pradeda tirpti, reikėtų pradėti po truputį maišyti, kad viskas tolygiai ištirptų.

  2. Kai nebeliks cukraus kristaliukų, nuimame masę nuo ugnies ir įpilame truputį pieno (galima naudoti riebią grietinėlę) ir maišome. Tuomet galima lėtai supilti likusį pieną ir viską gerai išmaišyti (pieno galima pilti ir mažiau). Jeigu masė sušoks į kristalus, viską reikėtų kaitinti tol, kol kristalai ištirps. Pabaigoje įdėti svieto ir palikti atvėsti.

  3. Šis karamelinis padažas puikiai tinka ledams, vaisiams, uogoms (o ypač visų mėgstamoms braškėms), obuolių pyragams gardinti. Į padažą galite įdėti truputį druskos, tuomet jis tobulai tiks šokoladiniams kepiniams.

Receptą atsiuntė Ugnė
Reklama:

Komentarai (1)


  • Lukas 2015-04-21 21:53

    Dariau paskui prisvilo puodas, o paskui teko visus 2 valandas mirkyti. Vienu zodziu prie cukraus reikia ir vandens


Daugiau receptų