Išsukame kiaušinius iki putų, suberiame cukrų, miltus, sodą arba kepimo miltelius ir kisieliaus miltelius viską išmaišome. Kai viską išmaišėme supilame aliejų ir taip pat viską gerai išmaišome.
Jei liko cukraus gabalėlių nieko tokio iškepusiame kekse nesijaus :). Kai viską sudėjome ir išmaišėme galime pilti į skarda ir kepti 200C laipsnių orkaitėje 40-50min.
Aš valgiau karštą su ledais, labai skanu.
SKANAUS! :)
Kisieliaus keksas
Paruošimo laikas:
Apie 5 min
INGREDIENTAI:
| 4 vienetai | kiaušiniai |
| 250 gramų | kisielius (milteliai) |
| 100 mililitrų | aliejaus |
| 1 arbatinis šaukštelis | soda |
| 1 stiklinė | cukrus |
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 5 min
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Danutės varškės pyragas
-
Paprastas pyragas su persikais
-
Moliūgų pyragas
-
Trupininis pyragas su riešutais ir uogiene
-
Duona pagal Angelę
-
Pascha
-
Varškės apkepas su žemuogėm
-
Kalėdinis pyragas su avietėmis ir migdolais
-
Vyniotnis su aguonomis
-
Jogurtinis obuolių pyragas
-
Manų kruopų pyragas su uogomis
-
Ananasų pyragas puodelyje
-
Simonos šokoladinis pyragas
-
Aguoninis biskvitas
-
Šokoladinis kriaušių pyragas
-
Meduolis
-
Jogurtinis tortas
-
Pyragas su kondensuotu pienu
-
Varškės pyragas su spanguolėmis
-
Neapolietiškas pyragas
Kisieliaus keksas
Komentarai:
4
Akcijos:
?
Rodyti
akcijas
akcijas
TAIP
NE
- Paruošimo laikas:
-
Kiaušiniai,
4 vienetai -
Kisielius, milteliai,
250 gramų -
Aliejus,
100 mililitrų -
Soda,
1 arbatinis šaukštelis -
Cukrus,
1 stiklinė - Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Gaminimo eiga:
Išsukame kiaušinius iki putų, suberiame cukrų, miltus, sodą arba kepimo miltelius ir kisieliaus miltelius viską išmaišome. Kai viską išmaišėme supilame aliejų ir taip pat viską gerai išmaišome.
Jei liko cukraus gabalėlių nieko tokio iškepusiame kekse nesijaus :). Kai viską sudėjome ir išmaišėme galime pilti į skarda ir kepti 200C laipsnių orkaitėje 40-50min.
Aš valgiau karštą su ledais, labai skanu.
SKANAUS! :)
Reklama:
Komentarai (4)
-
Simona
2011-05-17 21:42
Miltu reikia det viena stikline ;)
-
Jurate
2011-05-17 20:15
kadaise kepdavau kisielini pyraga ir gaila nebeatsimenu tiksliai recepto,tad apsidziaugiau kai sita radau,pabandysiu ir as,tik neparasyta kiek miltu,bandysiu "is akies"det :)
-
Mociute Regina
2011-05-08 16:34
:super: bet dar nebandziau kept,bet atrodo ,kad skanu :super: saunuole Simute
-
Agnieta
2011-05-02 13:37
:super: labai skanus!
Daugiau receptų
Kraunama daugiau...
