| 4 vienetai | sūris (fermentinis, riekelės, 1cm storio) |
| 1 vienetas | kiaušiniai |
| šiek tiek | džiūvėsėliai |
| šiek tiek | svogūnai (laiškai) |
| 1 vienetas | pomidorai |
| šiek tiek | aliejaus |
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Baklažanų blynai
-
Morkų maltiniai
-
Falafeliai
-
Vaivorikštinė bulvių košė
-
Arvydo troškinti kopūstai su parūkyta dešra
-
Morkos su pievagrybiais
-
Apkepas su vištiena, grybais ir brokoliais
-
Karštieji kukurūzai su cinamonu ir žaliąja citrina
-
Rudeniškas tortas su faršu ir daržovėmis
-
Varškės ir morkų apkepas
-
Įdaryta cukinija
-
Kopūstų apkepas
-
Krevetėmis įdaryti pomidorai
-
Kopūstų tortas
-
Džiovintų grybų kotletai
-
Griežčių apkepas su mėsa
-
Kepta cukinija su kariu
-
Kopūstų maltiniai
-
Kepti aguročiai su slyvomis
-
Vištiena su cukinija ir pomidorais
Romos pjausnys iš sūrio
akcijas
- Paruošimo laikas:
-
Sūris, fermentinis, riekelės, 1cm storio,
4 vienetai -
Kiaušiniai,
1 vienetas - Džiūvėsėliai
- Svogūnai, laiškai
-
Pomidorai,
1 vienetas - Aliejus
- Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Sūrio riekelės suvilgomos kiaušinyje, pavoliojamos džiūvesėliuose ir iš abiejų pusių apkepinamos smarkiai įkaitintame aliejuje, kol pasidaro auksinės rudos spalvos. Po to jos apibarstomos smulkiai supjaustytais svogūnų laiškais, papuošiamos pomidorų griežinėliais ir patiekiamos su špinatais ir bulvėmis.
Komentarai (17)
-
Laura
2011-08-28 19:11
Labai skanus, bet matau jums issilyde, kad to isvengti pjaustykite storiau (isbandyta) (:
-
ingrute
2011-07-17 17:05
labai skanu kepiau ir as taip tik garnyrui rinkausi ryzius
:super:
-
dar skaniau
2011-07-06 17:01
o as darau taip kaip recepte iskepu suri, tik vietoj svogunu ir pomidoru, padarau raugintu agurku padaza: supjaustau kubeliais agurkus ir svogunus, iberiu siek tiek druskos ir pipiru, idedu majonezo ir grietines, viska ismaisius siek tiek pakaitinu ir dedu ant surio kepsniu :) liuks :)
-
I.
2011-03-22 14:17
;-) :-) ;-) :super: %-) :bomba: :parselis: :mmm: 8-| :ok: :alus: :-D
-
mažoji
2011-01-25 16:14
verta pabandyti, tikiuosi kad bus skanu :-)
-
MissLiutux
2010-08-27 13:06
Turėtų būti skanu :super: Tiesiog super gal gausis :-p Eisiu ir aš pasigaminti..... Skanaus kitiems kas gamins ;-)
-
asteri
2010-06-22 21:29
ir as esu gaminusi,tikrai labai skanu :super: siaip ir graikijoj sis patiekalas labai daznas tevernose,tai keista kad italiskas.ryt kepsiu ir as :-D
-
:)
2010-03-15 18:38
Labai paprasta, greita ir labai skanu :) tinka majonezas, pekino kopustas, agurkai (su italisku salotu prieskoniu misiniu isvis :super: ) ;-)
-
J
2010-01-14 19:33
Laba labai skanu, gamindavau jau jį ir anksčiau, bet niekad nemaniau kad tai itališka - liuks! :super:
-
angeliukas
2009-11-06 12:26
mm mėgstu sūrį...
