| 3 vienetai | bananai |
| 4 vienetai | kiaušiniai |
| 100 gramų | kokosas (drožlės) |
| 60 gramų | juodojo šokolado (gabalėliai) |
| šiek tiek | aliejaus (augalinis) |
Norintys šiek tiek įvairovės ar lengvesnio skonio blynų šokoladą gali keisti sauja šaldytų mėlynių ir žiupsneliu cinamono.
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Blynukai su kukurūzais
-
Daržovių ir kepenėlių blynai
-
Manų kruopų blynai su obuoliais ir razinomis
-
Bulviniai blynai su grybais
-
Blyneliai su trintomis braškėmis
-
Baklažanų blynai
-
Žvaigždžių pusryčiai
-
Kopūstų blynai su faršu
-
Pusryčių blynai su mėsa ir kukurūzais
-
Miltiniai blynais su cukinija
-
Kepsneliai su kiauliena
-
Blynai su cukinija ir krabų lazdelėmis
-
Grikių blynai be kiaušinių
-
Avižiniai blynai
-
Tuno blyneliai
-
Blyneliai su vaisiais ir šokoladu
-
Morkų blyneliai
-
Blynai su obuoliais
-
Varškės blynai su kriaušėmis
-
Slyvų blyneliai
Purūs bananų ir kokosų blynai
akcijas
- Paruošimo laikas:
-
Bananai,
3 vienetai -
Kiaušiniai,
4 vienetai -
Kokosas, drožlės,
100 gramų -
Juodasis šokoladas, gabalėliai,
60 gramų - Aliejus, augalinis
- Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Bananus gerai sutrinkite šakute, lengvai išplakite kiaušinius. Dubenyje paruoškite tešlą: sumaišykite kiaušinius, sutrintus bananus, kokoso drožles ir šokolado gabalėlius. Keptuvėje įkaitinkite nedidelį kiekį aliejaus ir kepkite blynus kaip įprastai.
Norintys šiek tiek įvairovės ar lengvesnio skonio blynų šokoladą gali keisti sauja šaldytų mėlynių ir žiupsneliu cinamono.
Komentarai (7)
-
Bizas
2013-10-24 13:48
Nereikia miltu :D
-
AS
2013-02-06 16:00
Mmmmm turetu butu labai skanu :)
:-)
-
Miglė
2011-03-15 18:10
Ne, šiems blynams miltų nereikia, nors ir atrodo neįprasta :-) O dėl kokosų tai kaip kam gaunasi, man 100g yra kaip tik, gaunasi gardūs, kvapnūs blynukai :))
-
Gedas
2011-03-14 18:17
Ne miltų nereikia, kiaušiniai viską ganėtinai gerai sulipdė. Šiaip viską dariau pagal receptą tik kokoso drožlių dėjau ne 100g., o 75g. ir tai jų buvo per daug, bananų išvis nebuvo galima justi, galbūt naudojau nevisiškai sunokusius :-)
-
gerda
2011-03-14 12:15
nesiupratau tai miltai nereikalingi??? :-?
-
rieShutine
2011-03-14 11:52
o tai miltu nereikia????
