Lietiniai su vaniliniu kremu
AUTORIUS:
Čiop Čiop,
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 1 val
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
Tešlai:
1 litras pienas
500 gramų kvietiniai miltai
100 gramų cukrus
8 vienetai kiaušiniai
2 žiupsneliai druska
100 gramų sviestas
5 mililitrai romas
Kremui:
1 litras pienas
2 vienetai vanilė (ankštys)
6 vienetai kiaušiniai (tryniai)
200 gramų cukrus
100 gramų miltai
200 mililitrų likeris (apelsinų (Cointreau))
2 vienetai apelsinų (žievelė, susmulkinta)
Atšalusiam kremui:
6 vienetai kiaušiniai (baltymai)
2 žiupsneliai druska
20 gramų cukrus
Pabarstymui:
šiek tiek cukraus pudra
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val
1.
Keptuvėje ištirpinkite sviestą. Tada sviestą supilkite į dubenį, sudėkite likusius tešlai skirtus komponentus ir išmaišykite tešlą. Tešlą valandai padėkite į šaldytuvą. Į keptuvę įtieskite kepimo popierių ir ją įkaitinkite (taip blynai neprilips prie keptuvės). Išliekite labai plonus lietinius.
2.
Išlukštenkite vanilės ankštis sudėkite jas į prikaistuvį, supilkite pieną ir užvirinkite. Išplakite kiaušinių trynius su cukrumi. Užvirusį pieną supilkite ant kiaušinių ir cukraus masės ir maišykite. Tada, maišant, suberkite miltus ir viską vėl supilkite atgal į prikaistuvį. Ant mažos ugnies kaitinkite 10 minučių ir maišykite, jog kremas neprisviltų prie puodo. Kremas turi būti vientisos konsistencijos ir ne per skystas. Tada supilkite apelsinų likerį, sudėkite smulkintas apelsinų žieveles,išmaišykite, nukaiskite ir atšaldykite.
3.
Išplakite kiaušinių baltymus šluotele,beriant, šiek tiek druskos. Baigiant plakti, suberti cukrų. Plakinį , atsargiai maišant, supilkite į atvėsusį kremą. Dėkite po šaukštą šio kremo ant lietinių, perlenkite pusiau ir kepkite 200 ° C temperatūros orkaitėje 7- 8 min.
Patiekiant, pabarstykite cukraus pudra.

Skanaus.

Populiariausi receptai šią savaitę

Lietiniai su vaniliniu kremu

Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Tešlai: Kremui: Atšalusiam kremui: Pabarstymui:
Gaminimo eiga:
  1. Keptuvėje ištirpinkite sviestą. Tada sviestą supilkite į dubenį, sudėkite likusius tešlai skirtus komponentus ir išmaišykite tešlą. Tešlą valandai padėkite į šaldytuvą. Į keptuvę įtieskite kepimo popierių ir ją įkaitinkite (taip blynai neprilips prie keptuvės). Išliekite labai plonus lietinius.

  2. Išlukštenkite vanilės ankštis sudėkite jas į prikaistuvį, supilkite pieną ir užvirinkite. Išplakite kiaušinių trynius su cukrumi. Užvirusį pieną supilkite ant kiaušinių ir cukraus masės ir maišykite. Tada, maišant, suberkite miltus ir viską vėl supilkite atgal į prikaistuvį. Ant mažos ugnies kaitinkite 10 minučių ir maišykite, jog kremas neprisviltų prie puodo. Kremas turi būti vientisos konsistencijos ir ne per skystas. Tada supilkite apelsinų likerį, sudėkite smulkintas apelsinų žieveles,išmaišykite, nukaiskite ir atšaldykite.

  3. Išplakite kiaušinių baltymus šluotele,beriant, šiek tiek druskos. Baigiant plakti, suberti cukrų. Plakinį , atsargiai maišant, supilkite į atvėsusį kremą. Dėkite po šaukštą šio kremo ant lietinių, perlenkite pusiau ir kepkite 200 ° C temperatūros orkaitėje 7- 8 min.
    Patiekiant, pabarstykite cukraus pudra.

    Skanaus.

Receptą atsiuntė Čiop Čiop
Reklama:

Komentarai


Daugiau receptų