| šiek tiek | kvietiniai miltai (blyneliams) |
| šiek tiek | kiaušiniai (blyneliams) |
| šiek tiek | pienas (blyneliams) |
Įdarui:
pusė kopūsto galvos,
kiaušinio virto,
prieskonių (pipirų, druskos, vegetos)
1) Kopūstą supjaustome ir kokį porą minučių tik ne daugiau, kad būtų lengviau kepti paverdame.
2) Tada kopūstus kepam ant sviesto, beriam prieskonių ir laukiam kol iškeps.
3) Supjaustytą virtą kiaušinį suberiam į kopūstus neilgai pakepame ir viskas.
4) Įdarą suvyniojame į lietinius blynelius ir valgome su grietinės padažu (grietinė, sviestas).
5) Skanaus!!!
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Lietinių tortas
-
Apkeptas žiedinis kopūstas su sūriu
-
Keptos cukinijos su mėtų padažu
-
Griežčių apkepas su mėsa
-
Brokolių apkepas
-
"Balandėlis"
-
Paprikos su įdaru
-
Morkos su pievagrybiais
-
Jautienos ir bulvių apkepas
-
Kaliaropės su sviestu
-
Bulvių ir špinatų apkepas
-
Šparaginės pupelės
-
Troškinti įdaryti agurkai
-
Apkeptos daržovės
-
Briuselinių kopūstų apkepas
-
Daržovių ir mėsos apkepas
-
Šviežių kopūstų - morkų salotos su majonezu
-
Cikorijų apkepas su mėsa
-
Lietiniai blyneliai su kopūstėliais
-
Svogūnų pyragas
Lietiniai blyneliai su kopūstėliais
akcijas
- Paruošimo laikas:
- Kvietiniai miltai, blyneliams
- Kiaušiniai, blyneliams
- Pienas, blyneliams
- Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Reikės išsikepti lietinius blynelius.
Įdarui:
pusė kopūsto galvos,
kiaušinio virto,
prieskonių (pipirų, druskos, vegetos)
1) Kopūstą supjaustome ir kokį porą minučių tik ne daugiau, kad būtų lengviau kepti paverdame.
2) Tada kopūstus kepam ant sviesto, beriam prieskonių ir laukiam kol iškeps.
3) Supjaustytą virtą kiaušinį suberiam į kopūstus neilgai pakepame ir viskas.
4) Įdarą suvyniojame į lietinius blynelius ir valgome su grietinės padažu (grietinė, sviestas).
5) Skanaus!!!
Komentarai (6)
-
nesamone
2016-02-13 09:07
Tai man seip reikia lietiniu blynu recepto kiek ir ko det o ne ydaro
-
va
2013-09-23 14:01
Aha aš irgi visur Vegetą pyliau kol negimė alergiški vaikai. Dabar liūdna kai kur nuėjus visi patiekalai to paties skonio (vegetos) būna.
-
.......
2013-09-17 12:21
močiutė juk ne visi turi laiko o gal net ir noro maltis dziovintis ir kitaip gamintis prieskonius kai uz ~5lt gali nusipirkti jau gatavai.
-
močiutė
2010-07-17 12:48
Viskas būtų gerai..., bet kam Vegetos? Kodėl be šio chemijos mišinio, kuris labai kenksmingas , žmonės nebesugeba apsieiti ? Aš , nematydama išeities , renku pati iš savo daržo , iš parduotuvių petražolių , saliero, morkų šaknis, įvairius pipirus ir pati malu - darausi įvairių prieskonių. :-(
-
kamila
2010-07-16 14:22
FU!!! :bloga: :bloga: :bloga: :bloga: :bloga: :bloga: :bloga: :bloga:
