Kiaušiniai įdaryti silke
AUTORIUS:
Kristina
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 5 min
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
6 vienetai kiaušiniai
1 vienetas burokėliai (virti)
2 vienetai silkių filė
1 vienetas citrinų sultys
2 valgomieji šaukštai grietinė
1 valgomasis šaukštas ikrai (raudonėliai)
2 žiupsneliai druska
1 žiupsnelis pipirai
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 5 min
1.
Išvirkite kiaušinius, užpilkite šaltu vandeniu , nulupkite , supjaustykite per pusę. Išimkite trynius ir atskirame dubenėlyje sumaigykite šakute.
2.
Burokelius supjaustykite smulkiais kubeliais. Įdėkite į dubenį ir užpilkite 1 litrą verdančio vandens . Į dubenį sudėkite baltymus ir palikite 1 valandai.
3.
Nuo silkes file atpjauti 12 plonų juostelių (papuošimui), kita supjaustyti labai smulkiai. Sumaišykite su grietine ir kiaušinių tryniais . Pridėti citrinos sulčių, druska ir pipirais ir gerai išmaišykite.
4.
Baltymus išimkitei iš burokelių vandens. Ant kiekvienos puselės sudėkite įdarą. Puoškite ikrais ir file juostelėmis. Skanaus

Populiariausi receptai šią savaitę

Kiaušiniai įdaryti silke

Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:
Gaminimo eiga:
  1. Išvirkite kiaušinius, užpilkite šaltu vandeniu , nulupkite , supjaustykite per pusę. Išimkite trynius ir atskirame dubenėlyje sumaigykite šakute.

  2. Burokelius supjaustykite smulkiais kubeliais. Įdėkite į dubenį ir užpilkite 1 litrą verdančio vandens . Į dubenį sudėkite baltymus ir palikite 1 valandai.

  3. Nuo silkes file atpjauti 12 plonų juostelių (papuošimui), kita supjaustyti labai smulkiai. Sumaišykite su grietine ir kiaušinių tryniais . Pridėti citrinos sulčių, druska ir pipirais ir gerai išmaišykite.

  4. Baltymus išimkitei iš burokelių vandens. Ant kiekvienos puselės sudėkite įdarą. Puoškite ikrais ir file juostelėmis. Skanaus

Receptą atsiuntė Kristina
Reklama:

Komentarai


Daugiau receptų