| 60 gramų | agurkų |
| šiek tiek | sviestas |
| 6 riekės | kokosų pienas (forminė) |
| 150 gramų | lašiša (sūdyta) |
| šiek tiek | krapai |
| šiek tiek | petražolės |
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Plikyti pyragaičiai su varškės, lašišos ir majonezo kremu
-
Valentino sumuštinukai
-
Sumuštiniai su gorgonzola ir figomis
-
Sumuštinukai su silke
-
Sumuštiniai su lašiša (Arvydo)
-
Šventiniai nugarinės suktinukai
-
Labai greita kiaušinių užtepėlė
-
Sumuštiniai su krevetėmis
-
Sumuštiniai "Boruželės"
-
Sumuštinukai su tunu ir daržovėmis
-
Sumuštinukai "Bitutės"
-
Sumuštinukai su krabų lazdelėmis
-
Sumuštinukai
-
Perverti sumuštinukai švediškam stalui
-
Tortilijų sumuštiniai su sūriu ir kumpiu
-
Arvydo "Sveikuolių sumuštiniai"
-
Čiakas ir Redas
-
Vieno kąsnio silkės sumuštiniai
-
Česnakiniai sumuštiniai
-
Linksmasis sumuštinis
Sumuštiniai su lašiša
akcijas
- Paruošimo laikas:
-
Agurkai,
60 gramų - Sviestas
-
Kokosų pienas, forminė,
6 riekės -
Lašiša, sūdyta,
150 gramų - Krapai
- Petražolės
- Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Ant forminės duonos riekelių užtepkite sviesto, uždėkite lašišos, agurkų griežinėlių. Paruoštus sumuštinius apibarstykite krapais, papuoškite pertražolėmis.
Komentarai (25)
-
Aidas
2019-04-10 08:44
toki sumustini pagaminti reikia talenta tureti
-
ane?
2017-01-28 17:39
as nesuprantu toks vaizdas kad niekas sumustiniu nemoka darytis -.-
-
diana
2015-08-06 18:43
Skaniai atrodo ir tikrai labai skanu.
-
BX
2010-12-08 19:24
mmmmm......... :super2: :ok: :geda: :pabuciuotas: :jee: :soku: :alus: :taip: :-| :atsiprasau: :soku2:
-
#rn#$
2010-12-02 21:50
Skaniausi sumustiniai! :jee: :super2: :mmm: :-) :-(
-
as =)
2010-05-15 20:01
man labai skanu ant batono uzsitemt majonezo, uzsidet lasisa ir ant virsaus pasipjaustyt cesnako :)) :super:
-
Andrius
2009-12-06 18:03
Patariu vietoj forminės duonos, naudoti šviežią prancūzišką batoną, ir tik aptepti trupučiu sviesto, dėti (skaniausia rūkyta) sūdytą lašišą ir apšlakstyti citrinų sultimis (kaip kažkas minėjo jau). Ir nereikia jokių kitų priedų, pirštelius apsilaižysit :super:
-
birute
2009-10-25 19:37
na juk skanu,ką jūs ,man patiko :super: ;-)
-
saulute
2009-05-20 01:26
Labai skanu , as darau panasiai tik lasisa sutrinu su avokadu ir tepamu sureliu.
-
(anonimas)
2009-04-01 20:09
NU NEMANAU, KAD CIA KAZKAS GERO.... :bloga: %-( :-x
