Sluoksniuotos tešlos užkandis su dešra ir sūriu
AUTORIUS:
Porcijų skaičius: 4
Paruošimo laikas: Apie 45 min
Autorius apie receptą: Paruošimas užtruks keletą minučių, beliks iškepti ir galite skanauti! Ruošiant šį užkandį svarbiausia naudoti plonai supjaustytą ir neriebią dešrytę, o sūrį galite Paruošimas užtruks keletą minučių, beliks iškepti ir galite skanauti! Ruošiant šį užkandį svarbiausia naudoti plonai supjaustytą ir neriebią dešrytę, o sūrį galite rinktistokį, koks patinka. Taip pat puikiai tiktų ir jau riekelėmis supjaustytas sūris, nereikėtų net tarkuoti. Vietoj dešros galite naudoti ir plonai supjaustytą mėgstamą kumpį. Užkandis gardus ir karštas, ir šaltas! (...daugiau) Liucija
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
500 gramų bemielės sluoksniuotos tešlos
200 gramų saliamis (arba saliamio tipo dešra, neaštri, plonai pjaustyta)
150 gramų sūris (mėgstamas, smulkiai tarkuotas, naudojau kietesnį mocarela sūrį)
80 gramų pomidorų padažas (natūralus, arba trinti konservuoti pomidorai)
1 vienetas kiaušiniai
1 arbatinis šaukštelis sezamo sėklų
šiek tiek sviestas
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 45 min
1.
Kiaušinį išplakame.
2.
Tešlos lapelius šiek tiek pakočiojame, jei jie storesni. Jei lapeliai nesupjaustyti, tuomet supjaustome į 6, ar tiek dalių, kiek norite užkandžio.
3.
Ant kepimo skardos patiesiame kepimo popieriaus, jį patepame sviestu.
4.
Ant kepimo skardos dedame pirmąjį tešlos lapelį, jį patepame trintais konservuotais pomidorais ar pomidorų padažu, vienu sluoksniu išdėliojame dešros griežinėlius, apibarstome sūriu, dedame antrąjį tešlos lapelį, vėl tepame trintais pomidorais, dedame dešros ir apibarstome sūriu, uždedame 3-iąjį lapelį užspaudžiame gerai kraštus. Užkandžio viršų įpjaustome, aptepame plaktu kiaušiniu ir apibarstome sezamo sėklomis. Taip suformuojame dar vieną užkandį iš likusios tešlos.
5.
Kepame 20 min 200 C laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Ištraukiame iš orkaitės, kai užkandis pasidaro auksinės spalvos. Jei po 20 min užkandžiai dar nėra gerai iškepę, tuomet pakepame šiek tiek ilgiau.

Populiariausi receptai šią savaitę

Sluoksniuotos tešlos užkandis su dešra ir sūriu

Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 4
Ingredientai:
Autoriaus žodis: Paruošimas užtruks keletą minučių, beliks iškepti ir galite skanauti! Ruošiant šį užkandį svarbiausia naudoti plonai supjaustytą ir neriebią dešrytę, o sūrį galite ( ...daugiau ) Liucija
Gaminimo eiga:
  1. Kiaušinį išplakame.

  2. Tešlos lapelius šiek tiek pakočiojame, jei jie storesni. Jei lapeliai nesupjaustyti, tuomet supjaustome į 6, ar tiek dalių, kiek norite užkandžio.

  3. Ant kepimo skardos patiesiame kepimo popieriaus, jį patepame sviestu.

  4. Ant kepimo skardos dedame pirmąjį tešlos lapelį, jį patepame trintais konservuotais pomidorais ar pomidorų padažu, vienu sluoksniu išdėliojame dešros griežinėlius, apibarstome sūriu, dedame antrąjį tešlos lapelį, vėl tepame trintais pomidorais, dedame dešros ir apibarstome sūriu, uždedame 3-iąjį lapelį užspaudžiame gerai kraštus. Užkandžio viršų įpjaustome, aptepame plaktu kiaušiniu ir apibarstome sezamo sėklomis. Taip suformuojame dar vieną užkandį iš likusios tešlos.

  5. Kepame 20 min 200 C laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Ištraukiame iš orkaitės, kai užkandis pasidaro auksinės spalvos. Jei po 20 min užkandžiai dar nėra gerai iškepę, tuomet pakepame šiek tiek ilgiau.

Receptą atsiuntė Liucija
Reklama:

Komentarai


Daugiau receptų