| 200 gramų | grybai (miško) |
| 50 gramų | sviestas |
| šiek tiek | druska |
| šiek tiek | juodieji pipirai |
| šiek tiek | acto |
| 1 vienetas | lauro lapų (lapas) |
| 1 vienetas | svogūnai |
| 2 valgomieji šaukštai | grietinė |
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Mėsos pyragas
-
Vištiena su daržovėmis bei grybais
-
Virtas rūkytas kumpis
-
Vištų kepenėlės su ananasais
-
Kepti viščiukai
-
Kiaulienos kepsnys su kmynais
-
Kepta triušiena
-
Dzūkiškos bandos ant kopūsto lapo
-
Vištienos krūtinėlė su pievagrybiais
-
Kotletukai iš sojos faršo
-
Kijevo kotletas
-
Studentiškas bulvių plokštainis
-
Jūros lydeka su kuskusu
-
Kūmutės kotletukai
-
Tilapija su špinatais pomidorų - šafrano padaže
-
Makaronų apkepas
-
Kiaulienos išpjova su gnocchi virtinukais
-
Mėsos paplotėlis
-
Kiaušiniai garuose
-
Varškės kukulaičiai
Kepti švieži miško grybai
akcijas
- Paruošimo laikas:
-
Grybai, miško,
200 gramų -
Sviestas,
50 gramų - Druska
- Juodieji pipirai
- Actas
-
Lauro lapai, lapas,
1 vienetas -
Svogūnai,
1 vienetas -
Grietinė,
2 valgomieji šaukštai - Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Grybus pavirkite 10 min. šiek tiek pasūdytame ir parūgštintame vandenyje su lauro lapeliu. Po to išgrėbkite. Išlydikite sviestą keptuvėje, sudėkite grybus ir pjaustytą svogūną. Pakepkite kol išdžius susidariusios sultys, šiek tiek apkeps. Pasūdykite, pabarstykite pipirais, sumaišykite su grietine, dar pakepkite minutę ir valgykite su duona ar virtomis bulvėmis.
Komentarai (16)
-
valdas
2015-09-19 18:18
greitas uzkandis prie degtines ir nieko stebuklingo siaip
-
Dija
2011-11-12 11:36
O skanumelis pasakiskas ;-) ,ir paprasta pagaminti :super2:
-
(anonimas)
2011-01-21 18:52
:-) nerealu.... :super:
-
Renata
2010-12-15 22:44
man patinka sitas receptas :-)
-
dalius
2010-09-25 15:28
140 baravyku sueis i si patiekala :) ilgam bus.... :-D
-
sakura
2009-11-02 21:31
kaip skanu nerealu :soku2: :jee: nors man ir nepatinka grybai bet kai paragavau :super: :super2: :ok: :super:
-
ryckele
2009-09-18 20:11
dar spirgiuko negailekit, niam niam
-
Lemar
2009-09-14 22:06
O kaip sakoma? :)
-
Marius
2009-09-14 14:02
Labai skanu, bet visdelto, Tomai, su duona ar bulvem nera gerai valgyt, man su burna skaniausia buna :-D ;-)
-
Erika
2009-07-30 17:51
Sitas man patiko, atrodo gardziai :super: Ejsiu gaminti ;D :-D
