| šiek tiek | prieskoniai |
| šiek tiek | druska |
| 3 valgomieji šaukštai | džiūvėsėliai (malti) |
| 1 vienetas | kiaušiniai |
| 500 gramų | kiauliena (kumpis) |
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Musak
-
Medžiotojų šašlykai
-
Orkaitėje kepti kotletai su daržovėmis
-
Aštrios naminės dešrelės ant laužo
-
Italijos kukuliai
-
Šašlykas pomidorų padažo marinate
-
Sluoksniuotos tešlos pyragas su pievagrybiais ir faršu
-
Jautienos kotletai
-
Traškus kiaulienos kepsnys, marinuotas su Ancho aitriosiomis paprikomis
-
Kiaulienos kotletai, kepti ant laužo
-
Kiaulienos kukuliai tešloje
-
Mėsos kukuliai grietinėlės padaže
-
Veršienos troškinys drebučiuose
-
Kiaulienos kepsnys su kmynais
-
Kotletukai
-
Kiniškos šventės namuose
-
Mėsos apkepas
-
Guliašiukas
-
Jautiena gurmanams
-
Šašlykai
Kepta kiauliena
akcijas
- Paruošimo laikas:
- Prieskoniai
- Druska
-
Džiūvėsėliai, malti,
3 valgomieji šaukštai -
Kiaušiniai,
1 vienetas -
Kiauliena, kumpis,
500 gramų - Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Kiaulienos kumpis supjaustykite skersai raumenis 1,5 cm storio gabalais, išmuškite kūjeliu, pabarstykite druska ir mėgstamais prieskoniais, pavoliokite išplaktame kiaušinyje ir džiūvėsėliuose ir kepkite įkaitintuose riebaluose iš abiejų pusių kol gražiai apskrus. Prie jų tinka keptos bulvės arba bulvių košė, įvairios daržovės.
Komentarai (21)
-
(anonimas)
2011-09-05 19:57
:D kol paruduos, t.y. apie 10min ant nelabai dideles ugnies ;)
-
nesuprantu
2011-05-16 16:52
o kiek min kepti? kas zino, tai neskaito receptu, o naujokams juk svarbu suprasti kiek min kepama????dar apsinuodysiu, jei gerai nebus iskepta
-
as
2011-02-01 14:12
labai skanu ,bet taipat ir labai atsibode :)
-
vakare
2010-10-28 15:51
as tai ismusu mesike, itrinu prieskoniais ir dar majonezo uzdedu, tada palieku keliom val. po to mirkau i dziuvesius ir i kiausini :-) ant galo dar surio uzdedu ir uzdengiu dangciu, kad isilydytu :super:
-
Inetukas
2010-09-30 13:15
Vietoj džiūwėsių galima ir miltus naudoti.. ir geriau pirma miltuose pawolioti, o tada į kiaušinį.. :super:
-
mirkis
2010-09-29 01:56
Tikrai labai skani kiauliena. Liuks! !
-
irute
2010-09-20 17:01
turetu buti labai skanu
:ok: :mmm:
-
Daina
2010-08-17 07:25
:-p
-
Bitute
2010-08-05 19:01
skanu ;-)
-
xxx
2010-08-04 13:17
Vienas is mano megstamiausiu patiekalu. Jei nezinau ka gaminti. tai isada gaminu ji, nes jam beveiknieko nereikia. :)
