Bandelės su aguonomis
AUTORIUS:
Gintarė
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
1 vienetas kiaušiniai (baltymas)
500 gramų miltai
100 gramų cukrus
1 stiklinė pienas
1 vienetas kiaušiniai
3 valgomieji šaukštai aliejaus
50 gramų sviestas
0.5 arbatinio šaukštelio cinamonas
25 gramai mielės (šviežios)
100 gramų aguonų
Tešlai:
1 stiklinė cukrus
Aptepimui:
1 vienetas kiaušiniai (tryniai)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val
1.
Pieną pašildykite iki tokios temperatūros, kad įkišus pirštą galėtumėte laisvai išlaikyt. Pieną sumaišykite su cukrumi ir mielėmis, kol mielės ištirps.
2.
Įpilkite aliejų, paplaktą kiaušinį ir po truputį berkite miltus ir minkykite tešlą. Tešla turi gautis tąsi ir minkšta. Suformuokite rutulį, įdėkite į dubenį ir apdenkite maistine plėvele. Pastatykite kur šiltai.
3.
Įdarui sumaišykite aguonas, 100 g cukraus, sviestą, kiaušinio baltymą ir cinamoną. Aš viską tiesiog sudėjau į maisto smulkintuvą ir pamaliau kelias minutes.
4.
Kai tešla padvigubės ją iškočiokite ant miltuoto paviršiaus, maždaug 1cm storio lakštą. Aptepkite aguonų mase ir susukite į volelį. Jį supjaustykite į norimo dydžio bandeles. Bandeles aptepkite paplaktu kiaušinio tryniu. Apibarstykite šokoladiniais pabarstukais.
5.
Kepimo skardą padenkite kepimo popieriumi ir sudėkite bandeles. Įkaitinkite orkaitę iki 180 °C temp. kepkite apie 20-25 min., kol bandelės gražiai parus.

Populiariausi receptai šią savaitę

Bandelės su aguonomis

Komentarai: 2
Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai: Tešlai: Aptepimui:
Gaminimo eiga:
  1. Pieną pašildykite iki tokios temperatūros, kad įkišus pirštą galėtumėte laisvai išlaikyt. Pieną sumaišykite su cukrumi ir mielėmis, kol mielės ištirps.

  2. Įpilkite aliejų, paplaktą kiaušinį ir po truputį berkite miltus ir minkykite tešlą. Tešla turi gautis tąsi ir minkšta. Suformuokite rutulį, įdėkite į dubenį ir apdenkite maistine plėvele. Pastatykite kur šiltai.

  3. Įdarui sumaišykite aguonas, 100 g cukraus, sviestą, kiaušinio baltymą ir cinamoną. Aš viską tiesiog sudėjau į maisto smulkintuvą ir pamaliau kelias minutes.

  4. Kai tešla padvigubės ją iškočiokite ant miltuoto paviršiaus, maždaug 1cm storio lakštą. Aptepkite aguonų mase ir susukite į volelį. Jį supjaustykite į norimo dydžio bandeles. Bandeles aptepkite paplaktu kiaušinio tryniu. Apibarstykite šokoladiniais pabarstukais.

  5. Kepimo skardą padenkite kepimo popieriumi ir sudėkite bandeles. Įkaitinkite orkaitę iki 180 °C temp. kepkite apie 20-25 min., kol bandelės gražiai parus.

Receptą atsiuntė Gintarė
Reklama:

Komentarai (2)


  • Pau123 2016-08-28 13:21

    Jau kepu ;-)


Daugiau receptų