Konkursas "Patys skaniausi patiekalai"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Patys skaniausi patiekalai"

  Mielosios,

  Receptai.lt kviečia savo lankytojus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

   

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas Jūsų mėgstamiausio skanumyno receptas.

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Receptai.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) pirmą savaitę bus apdovanotas (-a) knyga "Receptai šeimos savaitgaliui", o tris paskutines - knyga "Koks maistas yra vaistas. 1000 patarimų apie sveikatą".

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks trintuvas Clatronic SM 3577.

 • Trintuvas Clatronic SM 3577

   

  Knyga "Receptai šeimos savaitgaliui"

   

   

  Knyga "Koks maistas yra vaistas. 1000 patarimų apie sveikatą"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo kovo 30 iki balandžio 26 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę – 2015.03.30-04.06, 2015.04.07-12, 2015.04.13-19, 2015.04.20-26. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) pirmą savaitę bus apdovanotas (-a) knyga "Receptai šeimos savaitgaliui", o tris paskutines - knyga "Koks maistas yra vaistas. 1000 patarimų apie sveikatą". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks trintuvas Clatronic SM 3577.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Receptai.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2015 04 07:
  Pirmasis konkurso “Patys skaniausi patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Dariuš sausainių "Margučiai" receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jam atitenka knyga "Receptai šeimos savaitgaliui". Su laimėtoju susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 04 13:

  Antrasis konkurso “Patys skaniausi patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Silvijuma blynų su kriaušėmis (be riebalų) receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Koks maistas yra vaistas. 1000 patarimų apie sveikatą". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 04 20:

  Trečiasis konkurso “Patys skaniausi patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Kristinos salotų iš brokolių su vištiena receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Koks maistas yra vaistas. 1000 patarimų apie sveikatą". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 04 27:

  Ketvirtasis konkurso “Patys skaniausi patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Ievos Visockytės glazūruotų viščiukų ketvirčių receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Koks maistas yra vaistas. 1000 patarimų apie sveikatą". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  • KONKURSAS BAIGTAS

   Pagrindinis konkurso prizas trintuvas Clatronic SM 3577 atitenka p. Jurgitai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!