Lazanija su vištiena
AUTORIUS:
Julija
Porcijų skaičius: 8
Paruošimo laikas: Apie 1 val
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 8
250 gramų lazanija ((1 pakuotė lazanijos lakštų) )
300 gramų vištiena ( virta)
šiek tiek žalumynų ( (smulkiai sukapotų petražolių ir krapų))
300 gramų sūris (ermentinis)
Padažui:
200 gramų grietinė
150 mililitrų vanduo
2 valgomieji šaukštai sojos padažas
100 gramų kečupas
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val
1.
Visus padažui skirtus ingredientus sumaišome ir supilame į puodą bei užviriname.
2.
Imam kvadrato formos indą ir pradedam sluoksniuoti lazaniją. Į indą įpilame kelis samčius padažo, sudedam pirmą sluoksnį lazanijos. Pabarstome žalumynais, sudedam dalį vištienos. Užpilame 2-3 samčius padažo. Dedam antrą sluoksnį lazanijos. Vėl dedam žalumynus, vištieną, padažą. Taip sluoksniuojame pagal jūsų norima sluoksnių kiekį. Sluoksniuoti lazaniją užbaigiame lazanijos sluoksniu ir užpilus likusį padažą. Viršų apibarstome sutarkuotu sūrių. Kepam 220 ° temp. orkaitėje 35 - 40 min.
3.
Būtina sąlyga: Sluoksniuojant lazaniją , lazanijos lakštus dėti: vieną išilgai, kitą skersai. Tai būtina, kad jūsų lazanija nesubyrėtų ir laikytų formą. Negailėkite padažo, atminkite, kad lazanija tai makaronai ir kad ji būtų minkšta ir sultinga, padažo turi būti nemažai. Juk makaronai turi išvirti kepimo procese. Iškeptą lazaniją išimkite iš orkaitės ir apklokite rankšluosčiu. Tegul pastovi apie valandą laiko. Tuomet susigers visas padažas, ji išbrinks, bus skanesnė ir ją bus paprasčiau supjaustyti.

Skanaus.

Populiariausi receptai šią savaitę

Lazanija su vištiena

Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 8
Ingredientai: Padažui:
Gaminimo eiga:
  1. Visus padažui skirtus ingredientus sumaišome ir supilame į puodą bei užviriname.

  2. Imam kvadrato formos indą ir pradedam sluoksniuoti lazaniją. Į indą įpilame kelis samčius padažo, sudedam pirmą sluoksnį lazanijos. Pabarstome žalumynais, sudedam dalį vištienos. Užpilame 2-3 samčius padažo. Dedam antrą sluoksnį lazanijos. Vėl dedam žalumynus, vištieną, padažą. Taip sluoksniuojame pagal jūsų norima sluoksnių kiekį. Sluoksniuoti lazaniją užbaigiame lazanijos sluoksniu ir užpilus likusį padažą. Viršų apibarstome sutarkuotu sūrių. Kepam 220 ° temp. orkaitėje 35 - 40 min.

  3. Būtina sąlyga: Sluoksniuojant lazaniją , lazanijos lakštus dėti: vieną išilgai, kitą skersai. Tai būtina, kad jūsų lazanija nesubyrėtų ir laikytų formą. Negailėkite padažo, atminkite, kad lazanija tai makaronai ir kad ji būtų minkšta ir sultinga, padažo turi būti nemažai. Juk makaronai turi išvirti kepimo procese. Iškeptą lazaniją išimkite iš orkaitės ir apklokite rankšluosčiu. Tegul pastovi apie valandą laiko. Tuomet susigers visas padažas, ji išbrinks, bus skanesnė ir ją bus paprasčiau supjaustyti.

    Skanaus.

Receptą atsiuntė Julija
Reklama:

Komentarai


Daugiau receptų