Majonezo ir pomidorų padažo (santykiu 1.5 : 1 (kiekio nerašau, pažiūrėkit pagal makaronų kiekį).
Skiltelės (jei gaminsit daugiau padažo, dviejų) česnako.
Kol verda makaronai, indelyje sumaišome majonezą, pomidorų padažą ir susmulkintą česnako skiltelę. Kai makaronai išverda, juos nusunkiame ir viską metam į keptuvę (trumpam, kol padažas sušyla).
Skanaus.
Makaronai su česnakiniu padažu
Paruošimo laikas:
Apie 20 min
INGREDIENTAI:
| šiek tiek | makaronai (tiek, kiek norite, išvirtirkite) |
| šiek tiek | majonezas |
| šiek tiek | pomidorų padažas |
| 2 skiltelės | česnakas |
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Makaronų apkepas
-
Itališkų makaronų apkepas, Lazanija
-
Kreminiai spagečiai su špinatais
-
Vištienos ir ryžių troškinys
-
Makaronai su sardelėmis
-
Grikių kruopų pyragėliai su grybais
-
Au gratin tagliatelle makaronai
-
Saidos filė su ryžiais
-
Vištiena su ryžiais
-
Ryžiai su kiaušiniais
-
Makaronų ir sūrio apkepas
-
Spageti su pievagrybiais ir daržovėmis
-
Ryžių ir veršienos blyneliai
-
Kiauliena su ryžiais ir ananasais
-
Tagliatelle su grybų padažu
-
Spageti su kukuliais
-
Sūrio ir makaronų apkepas
-
Makaronai su krevetėmis ir vištiena
-
Vištienos troškinys
-
Plovas
Makaronai su česnakiniu padažu
Komentarai:
6
Akcijos:
?
Rodyti
akcijas
akcijas
TAIP
NE
- Paruošimo laikas:
- Makaronai, tiek, kiek norite, išvirtirkite
- Majonezas
- Pomidorų padažas
-
Česnakas,
2 skiltelės - Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Gaminimo eiga:
Majonezo ir pomidorų padažo (santykiu 1.5 : 1 (kiekio nerašau, pažiūrėkit pagal makaronų kiekį).
Skiltelės (jei gaminsit daugiau padažo, dviejų) česnako.
Kol verda makaronai, indelyje sumaišome majonezą, pomidorų padažą ir susmulkintą česnako skiltelę. Kai makaronai išverda, juos nusunkiame ir viską metam į keptuvę (trumpam, kol padažas sušyla).
Skanaus.
Reklama:
Komentarai (6)
-
dainora
2015-06-04 00:04
turetu buti skanu:) reiks pagamint
-
just
2012-02-12 15:57
padaza su makaronais i keptuve, ar tik padaza? nes makaronai ir taip silti :)
-
mzitule
2011-04-28 21:45
sveiki,ryt gaminsiu ir pasakysiu kas per skonis. ;-)
-
braske
2011-04-26 16:31
:valgau: dabar einu gaminti
Daugiau receptų
Kraunama daugiau...
