Sluoksniuotos tešlos pyragaičiai su persikais ir kremu
AUTORIUS:
Jurgitos receptai,
Porcijų skaičius: 12
Paruošimo laikas: Apie 30 min
Autorius apie receptą: Tai visiškai paprasta, o rezultatas pranoko lūkesčius! Galite naudoti ir bet kokį kitą plikytą kremą, vietoj persikų - abrikosus (jie mažesni, tad nereikės pjauti per pusę). Tai visiškai paprasta, o rezultatas pranoko lūkesčius! Galite naudoti ir bet kokį kitą plikytą kremą, vietoj persikų - abrikosus (jie mažesni, tad nereikės pjauti per pusę). Jurgitos receptai
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 12
500 gramų bemielės sluoksniuotos tešlos
6 vienetai konservuotų persikų
Aptepimui:
1 vienetas kiaušiniai
Pabarstymui:
šiek tiek perlinio cukraus
Kremui:
200 mililitrų pienas
80 gramų cukrus
2 vienetai kiaušinių trynių
1.5 valgomojo šaukšto miltai
1.5 valgomojo šaukšto krakmolas
1 žiupsnelis druska
1 žiupsnelis vanilinis cukrus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min
1.
Ruošiame kremą: gerai išplakame trynius su cukrumi, vaniliniu cukrumi ir druska. Suberiame miltus ir krakmolą, išplakame iki vientisos masės.
2.
Pieną užviriname. Įpilame 4 šaukštus karšto pieno į trynių masę, išplakame. Tuomet nuolat maišydami supilame trynius į puodą su pienu, gerai išmaišome ir nuolat maišydami užviriname ant vidutinės ugnies. Paverdame apie minutę ir nukeliame nuo ugnies. Jei ir susidarys kažkiek gumuliukų - gerai išmaišykite ir jie išsimaišys į vientisą kremą. Turi gautis maždaug majonezo tirštumo kremas. Atvėsiname. Vėstantį kremą dažnai pamaišome.
3.
Formuojame pyragaičius (žr. nuotrauką): persikų puseles perpjauname vertikaliai per pusę (aš supjausčiau skiltelėmis, bet nerekomenduočiau, nes kepant jos atsiskyrė viena nuo kitos ir ėmė lįsti lauk iš pyragaičių).
4.
Tešlą supjaustome 10 - 12 cm. kvadratais.
5.
Įstrižai per vidurį užtepame šaukštą kremo. Kampuose vieną priešais kitą (ant kremo) dedame po pusę persiko puselės. Priešingus kampus užlenkiame vieną ant kito, patepę juos plaktu kiaušiniu, kad suliptų. Viršų aptepame plaktu kiaušiniu, pabarstome perliniu cukrumi.
6.
Kepame iki 200 C įkaitintoje orkaitėje apie 20 minučių, arba kol pyragaičiai išsipučia ir viršus gražiai parusta. Skanaus!

Populiariausi receptai šią savaitę

Sluoksniuotos tešlos pyragaičiai su persikais ir kremu

Komentarai: 1
Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 12
Ingredientai: Aptepimui: Pabarstymui: Kremui:
Autoriaus žodis: Tai visiškai paprasta, o rezultatas pranoko lūkesčius! Galite naudoti ir bet kokį kitą plikytą kremą, vietoj persikų - abrikosus (jie mažesni, tad nereikės pjauti per pusę). Jurgitos receptai
Gaminimo eiga:
  1. Ruošiame kremą: gerai išplakame trynius su cukrumi, vaniliniu cukrumi ir druska. Suberiame miltus ir krakmolą, išplakame iki vientisos masės.

  2. Pieną užviriname. Įpilame 4 šaukštus karšto pieno į trynių masę, išplakame. Tuomet nuolat maišydami supilame trynius į puodą su pienu, gerai išmaišome ir nuolat maišydami užviriname ant vidutinės ugnies. Paverdame apie minutę ir nukeliame nuo ugnies. Jei ir susidarys kažkiek gumuliukų - gerai išmaišykite ir jie išsimaišys į vientisą kremą. Turi gautis maždaug majonezo tirštumo kremas. Atvėsiname. Vėstantį kremą dažnai pamaišome.

  3. Formuojame pyragaičius (žr. nuotrauką): persikų puseles perpjauname vertikaliai per pusę (aš supjausčiau skiltelėmis, bet nerekomenduočiau, nes kepant jos atsiskyrė viena nuo kitos ir ėmė lįsti lauk iš pyragaičių).

  4. Tešlą supjaustome 10 - 12 cm. kvadratais.

  5. Įstrižai per vidurį užtepame šaukštą kremo. Kampuose vieną priešais kitą (ant kremo) dedame po pusę persiko puselės. Priešingus kampus užlenkiame vieną ant kito, patepę juos plaktu kiaušiniu, kad suliptų. Viršų aptepame plaktu kiaušiniu, pabarstome perliniu cukrumi.

  6. Kepame iki 200 C įkaitintoje orkaitėje apie 20 minučių, arba kol pyragaičiai išsipučia ir viršus gražiai parusta. Skanaus!

Receptą atsiuntė Jurgitos receptai
Reklama:

Komentarai (1)


Daugiau receptų