| šiek tiek | vanduo (Šaltinio) |
| 1 valgomasis šaukštas | druska |
| šiek tiek | vynuogės (lapai) |
| 1 valgomasis šaukštas | prieskoniai (mišinys konservavimui) |
| 1 skiltelė | česnakas |
| 1 vienetas | aitriosios paprikos (pipiras) |
| šiek tiek | agurkų |
Standžiai prigrūdame nedideliais agurkais ir užpilame kuo šaltesniu šaltinio ar gręžinio vandeniu, uždengiam nuplikytu plastikiniu dangteliu ir iškarto nešame į rūsį.
Pastaba: vandentiekio vanduo šiam receptui netinka.
Skanaus.
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Marinuotos vyšnios
-
Aštrios krevetės grilyje
-
Marinuotos šparaginės pupelės
-
Marinuoti agurkai
-
Konservuoti žiediniai kopūstai
-
Sveikas lečo be acto
-
Marinuotos paprikos
-
Marinuoti kalafijorai su agurkais
-
Saldžiarūgštis padažas žiemai
-
Konservuotos paprikos su pomidorais
-
Sūdytos žaliuokės
-
Pomidorai su želatina
-
Marinuoti žiediniai kopūstai
-
Rauginti agurkai su vynuogių lapais
-
Saldžiarūgščiai marinuoti agurkai
-
Marinuotos voveraitės
-
Sūdyti agurkai
-
Aštrūs sūdyti agurkai
-
Marinuoti kiaušiniai
-
Sūdyti grybai
Aštrūs rauginti agurkai
akcijas
- Paruošimo laikas:
- Vanduo, Šaltinio
-
Druska,
1 valgomasis šaukštas - Vynuogės, lapai
-
Prieskoniai, mišinys konservavimui,
1 valgomasis šaukštas -
Česnakas,
1 skiltelė -
Aitrioji paprika, pipiras,
1 vienetas - Agurkai
- Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Į iškaitinto 1 l stiklainio dugną klojame kelis vynuogių lapus, skiltelę česnako,čili pipiriuką, šaukštą prieskonių mišinio ir šaukštą druskos.
Standžiai prigrūdame nedideliais agurkais ir užpilame kuo šaltesniu šaltinio ar gręžinio vandeniu, uždengiam nuplikytu plastikiniu dangteliu ir iškarto nešame į rūsį.
Pastaba: vandentiekio vanduo šiam receptui netinka.
Skanaus.
Komentarai (22)
-
lina gaizauskaite
2016-07-17 11:04
gali lalaila laikyti spintelese svarbu kad butu vesu
-
lina gaizauskate
2016-07-17 11:02
patiko
-
as esu as
2014-06-19 05:34
mmm man buvo labai skanu
-
lalaila
2011-07-31 19:25
Ka daryti jei :-) rusio neturiu?ar saldtuve ne per salta bus?
-
aa
2011-01-09 11:53
skanu! ir labai sveika
-
Kumucia
2011-01-09 10:51
liu, mielai pasidalinciau paskutiniais 2 slojikais :D
-
liu
2011-01-09 10:44
oi,kaip as ju noreciau dabar... :super:
-
Kumucia
2011-01-09 01:52
Valgau aš juos dabar ir galvoju - kiek čia piktų žmonių, nebedėsiu jokių receptų...
-
staras
2011-01-08 19:36
PRIE KO ČIA RUSYS .,,,,BLOGAM ŠOKĖJUI IR KIAUŠIAI MAIŠO... BLOGAI GASPADINEI NEI RUSYS NEI ŠALDIKLIS NEPADĖS............... :-D :valgau:
-
violeta
2011-01-08 11:57
na tai dekui tada.reiks vasara isbandyti .dekui :-D
