| 200 gramų | braškės |
| 1 vienetas | juodojo šokolado (plytelė) |
| 1 vienetas | pieniško šokolado (plytelė) |
Baltajį ir juodajį šokoladą sulaužome gabalėliais ir sudedame į skirtingus dubenėlius. Juos 2 min. pakaitiname mikrobangų krosnelėje, kad šokoladas ištirptų. Šokoladą taip pat galima ištirpinti ir karšto vandens vonelėje.
Išėmę dubenėlius iš mikrobangų krosnelės, mediniu šaukštu išmaišome šokoladą ir dalį braškių pamirkome juodajame, o likusias - baltajame šokolade.
Braškes sudedame ant padėklo ir paliekame, kad šokoladas gerokai atvėstų ir sukietėtų. Tada padedame į šaldytuvą.
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Braškinis tiramisu
-
„Baltosios gėlės“
-
Grietinėlės ledai
-
Desertinė avižinė košė
-
Avokadų ir citrinų desertas
-
Tortas "Mozaika"
-
Apelsinų želė
-
Slyvų putėsiai su kiaušiniais
-
Citrinų putėsiai
-
Vasariškas desertas
-
Citrinų šerbetas
-
Šokoladiniai traškučiai
-
Indiškas morkų skanėstas - Gajar Ki Burfi
-
Grietinėlė su braškėmis
-
Desertas "Vojei"
-
Šeivamedžių grietinėlės putėsiai su žaliosiomis citrinomis
-
Citrininis kukis
-
Pieno slėgtinis
-
Karštos bulvių salotos
-
Greitas sausaininis pyragas
Vaisiniai saldainiai
akcijas
- Paruošimo laikas:
-
Braškės,
200 gramų -
Juodasis šokoladas, plytelė,
1 vienetas -
Pieniškas šokoladas, plytelė,
1 vienetas - Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Braškes nuplauname, nuskabome lapelius.
Baltajį ir juodajį šokoladą sulaužome gabalėliais ir sudedame į skirtingus dubenėlius. Juos 2 min. pakaitiname mikrobangų krosnelėje, kad šokoladas ištirptų. Šokoladą taip pat galima ištirpinti ir karšto vandens vonelėje.
Išėmę dubenėlius iš mikrobangų krosnelės, mediniu šaukštu išmaišome šokoladą ir dalį braškių pamirkome juodajame, o likusias - baltajame šokolade.
Braškes sudedame ant padėklo ir paliekame, kad šokoladas gerokai atvėstų ir sukietėtų. Tada padedame į šaldytuvą.
Komentarai (6)
-
dainius
2013-03-01 12:35
labai skanus netki apsilaisiau pirstus :super: :super: :super: :super: :super: :super: %-) %-) :alus:
-
anonimas
2011-09-21 21:48
:-@ bent man tai nepatiko
-
Manita
2011-08-19 09:51
MMM...skanum?lis,ziauriai skanu man labai patiko ir,beto vasarai.kaip tik sie saldainiukai :super: ;-)
-
........
2011-06-10 16:27
Pamačius šį receptą iš karto galvojau kad bus labai skanu.Iškart ėjau į daržą rinkti braškių.Pasigaminau ir turėjau daryti tą pačią dieną,šį receptą dar ne vieną kartą.Buvo laaabai skanu! :super: :super: :super:
-
tadas
2011-06-08 22:44
labai skanu :super: :super: :super: :super: :super: %-) %-) %-) %-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) niam niam niam
-
ragautoja
2011-06-08 13:09
skanumelis :super: :-)
