Gervuogių ir miško uogų ledai
AUTORIUS:
Čiop Čiop,
Porcijų skaičius: 2
Paruošimo laikas: Apie 45 min
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
0.5 vieneto granatai
100 gramų šokoladas (juodas, smulkiai laužytas)
100 gramų šokoladas (baltas, smulkiai laužytas)
1 vienetas imbieras (gabalėlis, smulkintas)
1 stiklinė grietinėlės, 35%
1 sauja cukrus (nerafinuotas arba paprastas)
6 vienetai mėta (lapeliai)
1 valgomasis šaukštas cukrus (rudas)
2 stiklinės uogos (šaldytos)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 45 min
1.
Smulkiai laužytą šokoladą sudėti į dubenį ir tirpinti garų vonelėje (indas, kuriame tirpinamas šokoladas neturi būti karštas). Aptirpus šokoladui pilti truputį grietinėlės ir dėti smulkintą imbierą.
2.
Granatų sirupo paruošimas. Granatą perpjauti pusiau ir mentele mušti granatą, jog iškristų sėklos. Sėklas berti į keptuvę. Pradėjus skleistis granatų sultims, suberti rudąjį cukrų ir mėtų lapelius.
3.
Šaldytas uogas kartu su nerafinuotu cukrumi sumalti virtuviniu kombainu iki vientisos masės. Tada supilti likusią grietinėlę ir dar kartą permaišyti virtuviniu kombainu. Gautą ledų masę atsargiai dėti į taures, ant viršaus dėti imbierinį šokoladą, užlieti granatų sirupu ir papuošti mėtos lapeliu.

Skanaus.

Populiariausi receptai šią savaitę

Gervuogių ir miško uogų ledai

Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai:
Gaminimo eiga:
  1. Smulkiai laužytą šokoladą sudėti į dubenį ir tirpinti garų vonelėje (indas, kuriame tirpinamas šokoladas neturi būti karštas). Aptirpus šokoladui pilti truputį grietinėlės ir dėti smulkintą imbierą.

  2. Granatų sirupo paruošimas. Granatą perpjauti pusiau ir mentele mušti granatą, jog iškristų sėklos. Sėklas berti į keptuvę. Pradėjus skleistis granatų sultims, suberti rudąjį cukrų ir mėtų lapelius.

  3. Šaldytas uogas kartu su nerafinuotu cukrumi sumalti virtuviniu kombainu iki vientisos masės. Tada supilti likusią grietinėlę ir dar kartą permaišyti virtuviniu kombainu. Gautą ledų masę atsargiai dėti į taures, ant viršaus dėti imbierinį šokoladą, užlieti granatų sirupu ir papuošti mėtos lapeliu.

    Skanaus.

Receptą atsiuntė Čiop Čiop
Reklama:

Komentarai


Daugiau receptų