Konkursas "Idėjos sotiems pietums"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Idėjos sotiems pietums"

  Mielosios,

  Receptai.lt kviečia savo lankytojus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

   

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas pietų stalui tinkamo patiekalo receptas.

   

  5 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Receptai.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) dvi pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Gaminame iš paukštienos", trečią savaitę - knyga "Kitokie kotletai", o dvi paskutines savaites - knyga "Varškės, jogurto ir sūrių valgiai".

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Delimano Ceramica Classico kepimo forma (24x18 cm).

 • Delimano Ceramica Classico kepimo forma (24x18 cm)

   

  Knyga "Gaminame iš paukštienos"

   

   

  Knyga "Kitokie kotletai"

   

   

  Knyga "Varškės, jogurto ir sūrių valgiai"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo birželio 29 iki rugpjūčio 2 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 5 etapais po vieną savaitę – 2015.06.29-07.06, 2015.07.07-12, 2015.07.13-19, 2015.07.20-26, 2015.07.27-08.02. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) dvi pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Gaminame iš paukštienos", trečią savaitę - knyga "Kitokie kotletai", o dvi paskutines savaites - knyga "Varškės, jogurto ir sūrių valgiai". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Delimano Ceramica Classico kepimo forma (24x18 cm).

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti pietų stalui tinkamų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Receptai.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2015 07 07:
  Pirmasis konkurso “Idėjos sotiems pietums” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Eglės atsiųstas dilgėlių sriubos receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Gaminame iš paukštienos". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 07 13:

  Antrasis konkurso “Idėjos sotiems pietums” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Lauros atsiųstas lašišos su bulvių ir morkų koše receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Gaminame iš paukštienos". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 07 20:

  Trečiasis konkurso “Idėjos sotiems pietums” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Irvydos atsiųstas daržovių apkepo su šalto rūkymo kiaulienos file receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Kitokie kotletai". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 07 27:

  Ketvirtasis konkurso “Idėjos sotiems pietums” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Jolantos atsiųstas torto iš krekerių "Žuvytės" receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Varškės, jogurto ir sūrių valgiai". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 08 03:

  Penktasis konkurso “Idėjos sotiems pietums” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Martynos atsiųstas bulvių, įdarytų daržovėmis, receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Varškės, jogurto ir sūrių valgiai". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  • Pagrindinis konkurso prizas Delimano Ceramica Classico kepimo forma (24x18 cm) atitenka p. Julijai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!