Konkursas "Genialu tai, kas paprasta!"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Genialu tai, kas paprasta!"

  Mielosios,

  Receptai.lt kviečia savo lankytojus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

   

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - patiekalas, kurio receptą pasiūlysite, turi būti paprastas ir be galo skanus stalui.

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Receptai.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) dvi pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Sriubos, troškiniai, apkepai", o dvi paskutines - knyga "Puikus skonis – puikiai savijautai".

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks pjaustymo lenta su skyriumi maisto atliekoms Maxxcuisine ir daržovių/svogūnų smulkintuvas Enrico.

 • Pjaustymo lenta su skyriumi maisto atliekoms Maxxcuisine

   

   

  Daržovių/svogūnų smulkintuvas Enrico

   

   

  Knyga "Sriubos, troškiniai, apkepai"

   

   

  Knyga "Puikus skonis – puikiai savijautai"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo vasario 2 iki  kovo 1 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę – 2015.02.02-08, 2015.02.09-16, 2015.02.17-22, 2015.02.23-03.01. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) dvi pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Sriubos, troškiniai, apkepai", o dvi paskutines - knyga "Puikus skonis – puikiai savijautai". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks pjaustymo lenta su skyriumi maisto atliekoms Maxxcuisine ir daržovių/svogūnų smulkintuvas Enrico.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti paprastų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Receptai.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2015 02 09:
  Pirmasis konkurso “Genialu tai, kas paprasta!” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Svetlanos biskvito su vyšniomis receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Sriubos, troškiniai, apkepai". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 02 17:

  Antrasis konkurso “Genialu tai, kas paprasta!” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Vitos sluoksniuotų bandelių nutela su zefyrais receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Sriubos, troškiniai, apkepai". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 02 23:

  Trečiasis konkurso “Genialu tai, kas paprasta!” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Odetos kugelio kiek kitaip receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Puikus skonis – puikiai savijautai". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 03 02:

  Ketvirtasis konkurso “Genialu tai, kas paprasta!” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Zitos žemaitiškos žirnių košės su spirgais receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Puikus skonis – puikiai savijautai". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  • KONKURSAS BAIGTAS

   Pagrindiniai konkurso prizai pjaustymo lenta su skyriumi maisto atliekoms Maxxcuisine ir daržovių/svogūnų smulkintuvas Enrico atitenka p. Zitai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!