Populiariausi receptai šią savaitę

Braškiniai ledai

Komentarai: 2
 • Paruošimo laikas:
 • Porcijų skaičius: 8
Ingredientai:
Autoriaus žodis: Kadangi sode iš po vešlių žalių lapų jau raudonuoja braškės, neatsispyriau pagundai pasidaryti braškinius ledus! Jurgitos receptai
Gaminimo eiga:
 1. Braškes, 35 gr. cukraus ir citrinos sultis dedame į blenderį ir 2-3 paspaudimais susmulkiname taip, kad liktų maži braškių gabaliukai (jei jų nenorite - suplakite iki vientisos tyrelės). Pastatome į šaldytuvą.

 2. Į puodą pilame pusę grietinėlės 35-36 %, visą grietinėlę 10-12 %, likusį cukrų ir kaitiname ant vidutinės ugnies, kol ištirps cukrus.

 3. Tuomet paliekame 10-15 min. atvėsti arba tiesiog kelias minutes intensyviai pamaišykite ir mišinys pakankamai atvės.

 4. Dubenyje išplakame trynius (apie 2 min.)

 5. Šiltą grietinėlės/cukraus mišinį po truputį pilame į išplaktus trynius nuolat maišydmi.

 6. Tuomet kiaušinių/grietinėlės mišinį pilame atgal į puodą, ir ant vidutinės ugnies nuolat nuo dugno maišydami kaitiname apie 10-12 min., kol masė pradės tirštėti (mano buvo kiek tirštesnė, nei kisielius).

 7. Į gilų dubenį supilame likusią pusę grietinėlės. Per sietelį į ją pilame karštą mišinį, išmaišome. Beriame vanilinį cukrų. Dedame braškes.

 8. Viską išmaišome iki vientisos masės ir statome į šaldytuvą visiškai atvėsti (kai sudėjau šaltas braškes, mano ledų masė buvo pakankamai atvėsusi, tad iš karto stačiau į šaldytuvą).

 9. Kai šaldytuve atvėsta - statome su tuo pačiu dubeniu į šaldymo kamerą.

 10. Po 2 val. išplakame ledus mikseriu. Vėl šaldome 2 val. kameroje.

 11. Tuomet dar kartą išplakame mikseriu. Dabar supilame viską į indą, kuriame šaldysime ledus ir paliekame sustingti (geriaus per naktį). Skanaus!

Receptą atsiuntė Jurgitos receptai
Reklama:

Komentarai (2)


 • Kamile 2017-02-23 21:11

  Man labai patiko ačiu niam niam


 • Vika 2016-06-16 16:42

  Niam niam


Daugiau receptų