Makaronus išvirti, pievagrybius nuplauti, supjaustyti kubeliais ir apvirti (iki 5 minučių pavirti).
Sūrį sutarkuoti.
Į skardą sudėti pusę išvirtų makaronų, patepti grietine, dėti apvirtus pievagrybius, ant viršaus – tarkuotą sūrį, vėl aptepti grietine ir sudėti likusius makaronus. Kepti 200° C orkaitėje 15 min.
Makaronų apkepas su pievagrybiais
Paruošimo laikas:
Apie 45 min
INGREDIENTAI:
| 100 gramų | sūris (fermentinis) |
| 400 gramų | pievagrybiai |
| 2 valgomieji šaukštai | grietinė |
| 200 gramų | makaronai |
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 45 min
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Rizotas su baravykais
-
Įdaryti makaronai
-
Jautiena kiniškai
-
Garfildo lazanija
-
Makaronų apkepas su kalakutiena
-
Spageti Carbonara
-
Naminiai "Pappardelle" makaronai su grybais kumpiu, raudonąją cikorija, špinatais ir grietinėle
-
Ryžių makaronai su vištiena ir daržovėmis
-
Makaronų apkepas
-
Ryžių pyragas su silke
-
Vaikiški pietūs
-
Plovas su baklažanais
-
Itališkų makaronų apkepas, Lazanija
-
Makaronų apkepas (pigus ir skanus)
-
Grikių kruopų pyragėliai su grybais
-
Pievagrybiai su ryžiais grietinės padaže
-
Spaghetti
-
Porai su ryžiais
-
Įdaryti caneloni
-
Kukulaičiai su sultinyje virtais makaronais
Makaronų apkepas su pievagrybiais
Komentarai:
4
Akcijos:
?
Rodyti
akcijas
akcijas
TAIP
NE
- Paruošimo laikas:
-
Sūris, fermentinis,
100 gramų -
Pievagrybiai,
400 gramų -
Grietinė,
2 valgomieji šaukštai -
Makaronai,
200 gramų - Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Gaminimo eiga:
Makaronus išvirti, pievagrybius nuplauti, supjaustyti kubeliais ir apvirti (iki 5 minučių pavirti).
Sūrį sutarkuoti.
Į skardą sudėti pusę išvirtų makaronų, patepti grietine, dėti apvirtus pievagrybius, ant viršaus – tarkuotą sūrį, vėl aptepti grietine ir sudėti likusius makaronus. Kepti 200° C orkaitėje 15 min.
Reklama:
Komentarai (4)
-
Jane
2013-08-18 16:03
ne nu, net apetitas dingo. Nu baisi foto, manau ir skonis panasus.
-
Kristina
2011-08-12 20:01
Na as truputi pagerinciau receptuka, bet manau butu skanu, bandysiu panasu kepti tik pasidarysiu padaziuka ir uzpilsiu
-
ieva
2009-08-01 12:51
Skaniai turėtu būti :-) Reiks kada nors pasidaryti :galvoju:
Daugiau receptų
Kraunama daugiau...
