Konkursas "Vasara - atostogų metas!"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Vasara - atostogų metas!"

  Mielosios,

  Receptai.lt kviečia savo lankytojus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

   

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas patiekalo, tinkamo vasarai, receptas.

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Receptai.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) citrusinių vaisių sulčių purškikliu Always Fresh Citrus.

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks kepsninė Barbacoa.

 • Kepsninė Barbacoa

   

  Citrusinių vaisių sulčių purškiklis Always Fresh Citrus

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo liepos 4 iki 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę – 2016.07.04-10, 2016.07.11-17, 2016.07.18-24, 2016.07.25-31. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) citrusinių vaisių sulčių purškikliu Always Fresh Citrus. Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks kepsninė Barbacoa.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų, tinkamų vasarai, receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Receptai.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2016 07 11:

  Pirmasis konkurso “Vasara - atostogų metas!” etapas baigėsi!

  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Daivos atsiųstas kokteilio su datulėmis receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka citrusinių vaisių sulčių purškiklis Always Fresh Citrus. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2016 07 18:

  Antrasis konkurso “Vasara - atostogų metas!” etapas baigėsi!

  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Kristinos atsiųstas ragelių su kremu ir šilauogėmis receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka citrusinių vaisių sulčių purškiklis Always Fresh Citrus. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2016 07 25:

  Trečiasis konkurso “Vasara - atostogų metas!” etapas baigėsi!

  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Kristinos atsiųstas braškių svajonės receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka citrusinių vaisių sulčių purškiklis Always Fresh Citrus. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2016 08 01:

  Ketvirtasis konkurso “Vasara - atostogų metas!” etapas baigėsi!

  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Valerijos atsiųstas maskarpone pyragaičių receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka citrusinių vaisių sulčių purškiklis Always Fresh Citrus. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  • Pagrindinis konkurso prizas kepsninė Barbacoa atitenka p. Kristinai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!