Konkursas "Skubame į gamtą"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Skubame į gamtą"

  Mielieji,

  Receptai.lt kviečia savo lankytojus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

   

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas Jūsų receptas, kuris kviestų mėgautis puikiais orais, patiekalas būtų ruošiamas ar tinkamas mėgautis gamtoje.

   

  Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos geriausiu išrinkto recepto autorius bus apdovanotas Beeper ledų gaminimo aparatu! Vieną mėgstamiausių vasaros desertų galėsite paruošti patys!

   

  Antrojo pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Tescoma biskvitų pjaustykle. Dabar tortą ar pyragą paruošti bus dar paprasčiau, specialia biskvitų pjaustykle juos perpjausite dailiai, lygiai ir visai nesudėtingai.

   

  O trečiojo pagal šaunumą recepto autorius bus apdovanotas Trijų dubenėlių rinkiniu. Talpūs indai taps tikrais pagalbininkais virtuvėje - juose ne tik paprasta išmaišyti ar suplakti tešlą, kremą ar kitus skanėstus, bet dėl turimos "noselės" paprasta perpilti į skardą ar kitą indą.

 • Beeper ledų gaminimo aparatas! Vieną mėgstamiausių vasaros desertų galėsite paruošti patys!

   

   

  Tescoma biskvitų pjaustyklė. Dabar tortą ar pyragą paruošti bus dar paprasčiau, specialia biskvitų pjaustykle juos perpjausite dailiai, lygiai ir visai nesudėtingai.

   

   

  Trijų dubenėlių rinkinys. Talpūs indai taps tikrais pagalbininkais virtuvėje - juose ne tik paprasta išmaišyti ar suplakti tešlą, kremą ar kitus skanėstus, bet dėl turimos "noselės" paprasta perpilti į skardą ar kitą indą.

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2019 m. balandžio 30 iki 2019 m. liepos 8 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Redakcijos geriausiu išrinkto recepto autorius bus apdovanotas Beeper ledų gaminimo aparatu! Antrojo pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Tescoma biskvitų pjaustykle. O trečiojo pagal šaunumą recepto autorius bus apdovanotas Trijų dubenėlių rinkiniu.

  3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

  4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  7. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Receptai.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Sveikiname konkurso nugalėtojus!

   

  I vieta - Liucijos Varškės apkepo kvadratėliai! Jai atitenka Beeper ledų gaminimo aparatas!!

   

  II vieta - Reginos Lauko Čili sriuba! Jai atitenka Tescoma biskvitų pjaustyklė!

   

  III vieta - Alionos Bandelės iš batono! Jai atitenka Trijų dubenėlių rinkinys!

   

  Su nugalėtojais susisieksime asmeniškai!