Konkursas "Rudens patiekalai"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Rudens patiekalai"

  Mielosios,

  Receptai.lt kviečia savo lankytojus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

   

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - patiekalas, kurio receptą pasiūlysite, turi būti gaminamas iš rudens gėrybių - grybų, obuolių ar kitų sezoninių vaisių ir daržovių.

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Receptai.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) pirmas tris savaites bus apdovanotas (-a) Cornelia Schinharl knyga "1 bulvė – 50 patiekalų", o paskutinę savaite knyga "Gaminame iš paukštienos".

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks kavamalė Bomann KSW 446 CB.

 • Kavamalė Bomann KSW 446 CB

   

   

  Cornelia Schinharl knyga "1 bulvė – 50 patiekalų"

   

   

  Knyga "Gaminame iš paukštienos"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo lapkričio 3 iki 30 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę – 2014.11.03-09, 2014.11.10-16, 2014.11.17-23, 2014.11.24-30. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) pirmas tris savaites bus apdovanotas (-a) Cornelia Schinharl knyga "1 bulvė – 50 patiekalų", o paskutinę savaite knyga "Gaminame iš paukštienos". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks kavamalė Bomann KSW 446 CB.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų su rudens gėrybėmis receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Receptai.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2014 11 10:
  Pirmasis konkurso “Rudens patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Margaritos virtinukų su grybais receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka Cornelia Schinharl knyga "1 bulvė – 50 patiekalų". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 11 17:
  Antrasis konkurso “Rudens patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Mildos moliūgų sriubos receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka Cornelia Schinharl knyga "1 bulvė – 50 patiekalų". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 11 24:
  Trečiasis konkurso “Rudens patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Ingos salotų su cukinijom ir kedro riešutais receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka Cornelia Schinharl knyga "1 bulvė – 50 patiekalų". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 12 01:
  Ketvirtasis konkurso “Rudens patiekalai” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Akvilės obuolių pyrago receptas.
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Gaminame iš paukštienos". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

   

  • KONKURSAS BAIGTAS

   Pagrindinis konkurso prizas kavamalė Bomann KSW 446 CB atitenka p. Audronei, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!