Konkursas "Į mokyklą - su šypsena!"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Į mokyklą - su šypsena!"

  Mielosios,

  Receptai.lt kviečia savo lankytojus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

   

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas rugsėjo nuotaiką atspindinčio patiekalo receptas.

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Receptai.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) Florina kepimo forma (32x22x5 cm).

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Ambition dvigubas elektrinis pipirų ir druskos malūnėlis.

 • Ambition dvigubas elektrinis pipirų ir druskos malūnėlis

   

   

  Florina kepimo forma (32x22x5 cm)

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo rugpjūčio 31 iki rugsėjo 27 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę – 2015.08.31-09.06, 2015.09.07-13, 2015.09.14-20, 2015.09.21-27. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) Florina kepimo forma (32x22x5 cm). Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Ambition dvigubas elektrinis pipirų ir druskos malūnėlis.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti rugsėjo nuotaiką atspindinčių patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Receptai.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2015 09 07:

  Pirmasis konkurso “Į mokyklą - su šypsena!” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Svetlanos atsiųstas pusryčių užkandėlės receptas. 
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka Florina kepimo forma (32x22x5 cm). Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 09 14:

  Antrasis konkurso “Į mokyklą - su šypsena!” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Gintarės atsiųstas mėlynių pyrago receptas. 
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka Florina kepimo forma (32x22x5 cm). Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 09 21:

  Trečiasis konkurso “Į mokyklą - su šypsena!” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Kristinos atsiųstas pomidorų mėsainių receptas. 
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka Florina kepimo forma (32x22x5 cm). Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 09 28:

  Ketvirtasis konkurso “Į mokyklą - su šypsena!” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Dovilės atsiųstas perteptų vaflių su spanguolių džemu receptas. 
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka Florina kepimo forma (32x22x5 cm). Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  • Pagrindinis konkurso prizas Ambition dvigubas elektrinis pipirų ir druskos malūnėlis atitenka p. Dovilei, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!