Silkė pataluose su granato sėklomis
AUTORIUS:
Inesa
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 1 val
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
200 gramų burokėliai (virti, tarkuoti)
200 gramų morkos (virtos, tarkuotos)
200 gramų bulvių (virtos, tarkuotos)
200 gramų silkė (pjaustyta gabaliukais)
100 gramų svogūnai (kepinti, pjaustyti kubeliais)
200 gramų granatai (sėklos)
1 stiklinė majonezas
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val
1.
Paimti didelę lėkštę, į vidurį lėkštės pastatyti stiklinę ir sluoksniuoti salotas: aplink stiklinę dėti silkės gabaliukus, pusę tarkuotų burokėlių, kepintų svogūnų, barstyti druskos ir pipirų, uždėti majonezo.
2.
Antras sluoksnis: sudėti silkės gabaliukus, dėti sluoksnį bulvių, vėl barstyti druskos, pipirų ir padengti majonezu. Taip sudėti visus produktus ( stengtis, kad aplink stiklinę gautųsi žiedas).
3.
Paskutinis sluoksnis: sudėti burokėlius ir gausiai aptepti majonezu, išimti stiklinę ir ant viršaus išdėlioti granatų sėklas.

Populiariausi receptai šią savaitę

Silkė pataluose su granato sėklomis

Komentarai: 7
Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
 • Paruošimo laikas:
 • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:
Gaminimo eiga:
 1. Paimti didelę lėkštę, į vidurį lėkštės pastatyti stiklinę ir sluoksniuoti salotas: aplink stiklinę dėti silkės gabaliukus, pusę tarkuotų burokėlių, kepintų svogūnų, barstyti druskos ir pipirų, uždėti majonezo.

 2. Antras sluoksnis: sudėti silkės gabaliukus, dėti sluoksnį bulvių, vėl barstyti druskos, pipirų ir padengti majonezu. Taip sudėti visus produktus ( stengtis, kad aplink stiklinę gautųsi žiedas).

 3. Paskutinis sluoksnis: sudėti burokėlius ir gausiai aptepti majonezu, išimti stiklinę ir ant viršaus išdėlioti granatų sėklas.

Receptą atsiuntė Inesa
Reklama:

Komentarai (7)


 • taigi 2015-12-29 17:09

  nuomonei.....net neturint ne vieno danties ir tai puikiai valgosi..va jei smegenys tavo skystos tada jau sunkiau...negi tu nesi valgiusi granatu?chi,chi,chi...isivaizduoju tave besispiaudancia...apsitaskiusia raudonomis sultimis....vargse miestiete(BLONDINELE)


 • jooo 2015-12-22 21:24

  nuostabus vaizdelis...butinai isbandysiu...ir visi ingrediantai dera...gal dar kiausinio desiu...nu superiniai atrodo....saunuole


 • Virginija 2015-12-15 20:39

  Ir as bandysiu, atrodo skaniai


 • Nuomonė 2014-01-26 08:54

  Šita mišrainė su granatų sėklomis tikra nesąmonė. Jos nevalgysi, o spjaudysi. Juk sėklų nesukramtysi. Iš didelio rašto išėjo iš krašto...


Daugiau receptų