Kiaušinius su cukrumi ištrinu, pilu aliejų ar margariną ir sumaišau. Piene ištirpdau mieles, viską maišau į vieną indą, dedu aguonas ir miltus.
Darau piršto storumo volelius. Pjaustau ir kepu 220 laipsnių temperatūroje pagal Celsijų 15-20 minučių.
KŪČIUKAI
Paruošimo laikas:
Apie 5 min
INGREDIENTAI:
| 500 gramų | aguonų |
| 0.5 litro | pienas |
| 1 valgomasis šaukštas | cukrus |
| 4 valgomieji šaukštai | margarinas (ištirpintas arba aliejus) |
| 500 gramų | kvietiniai miltai |
| 30 gramų | mielės |
| 2 vienetai | kiaušiniai |
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 5 min
Populiariausi receptai šią savaitę
-
Orandžiniai keksiukai
-
Sausainiai su šokolado gabaliukais
-
Voveraitės
-
Sausainiai su bananais
-
Sausainukai su kokosų drožlėmis
-
Sausainiai "Šypsenėlės"
-
Šokoladiniai sausainiai
-
Sausainiai "Žvaigždutė"
-
Imbieriniai sausainiai šeimai
-
Citrininiai sausainiai
-
Paprasti lietuviški sausainiai
-
Sausainiai su krakmolu
-
Morkų sausainiai
-
Susuktukai su moliūgu
-
Kalėdiniai imbieriniai sausainiai
-
Trapūs sausainiai su kardamonu ir imbieru
-
Traškūs šokoladiniai sausainiai
-
Avižinių dribsnių sausainiai
-
Redos sausainiai
-
Naminiai riestainiukai
KŪČIUKAI
Komentarai:
6
Akcijos:
?
Rodyti
akcijas
akcijas
TAIP
NE
- Paruošimo laikas:
-
Aguonos,
500 gramų -
Pienas,
0.5 litro -
Cukrus,
1 valgomasis šaukštas -
Margarinas, ištirpintas arba aliejus,
4 valgomieji šaukštai -
Kvietiniai miltai,
500 gramų -
Mielės,
30 gramų -
Kiaušiniai,
2 vienetai - Geriausias ingredientų kainas tikrink - akcijos.lt
Gaminimo eiga:
Kiaušinius su cukrumi ištrinu, pilu aliejų ar margariną ir sumaišau. Piene ištirpdau mieles, viską maišau į vieną indą, dedu aguonas ir miltus.
Darau piršto storumo volelius. Pjaustau ir kepu 220 laipsnių temperatūroje pagal Celsijų 15-20 minučių.
Reklama:
Komentarai (6)
-
Roberta
2016-12-23 13:37
Negalima kuciom naudoti bei pieno kei kisusiniu. Neatinka tradiciju
-
(anonimas)
2012-12-21 11:49
tiek aguonu!!!!!!kaipgali but neskanu!!!!!!!!11
-
zina
2012-12-12 19:00
skanus išeina šližikai ir piena pakeitus vandeniu, o kiaušinis nieko lb blogai, juk žuvi kepame apvoliojus kiauš. :-) ;-) :-)
-
kamane
2011-12-24 07:26
ir as siemet kepsiu... :-) TRR
-
vida
2011-12-22 16:26
manau kad turi iseiti skanus kuciukai :super:
Daugiau receptų
Kraunama daugiau...
