Konkursas "Nepamirštama vasara"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Nepamirštama vasara"

  Mielosios,

  Receptai.lt kviečia savo lankytojus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

   

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas vasarai tinkamo patiekalo receptas.

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Receptai.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) dvi pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Patiekalai ant grotelių", o paskutines dvi savaites - knyga "Sūrio valgiai".

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks kavamalė ECG KM 120.

 • Kavamalė ECG KM 120

   

   

  Knyga "Patiekalai ant grotelių"

   

   

  Knyga "Sūrio valgiai"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo rugpjūčio 3 iki 30 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę – 2015.08.03-09, 2015.08.10-16, 2015.08.17-23, 2015.08.24-30. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) dvi pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Patiekalai ant grotelių", o paskutines dvi savaites - knyga "Sūrio valgiai". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks kavamalė ECG KM 120.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti vasarai tinkamų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Receptai.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2015 08 10:
  Pirmasis konkurso “Nepamirštama vasara” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Svetlanos atsiųstas plikytos tešlos pyragaičių receptas. 
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Patiekalai ant grotelių". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 08 17:

  Antrasis konkurso “Nepamirštama vasara” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Reginos atsiųstas gaivaus varškės tortelaičio receptas. 
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Patiekalai ant grotelių". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 08 24:

  Trečiasis konkurso “Nepamirštama vasara” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Dovilės atsiųstas keksiukų su persikais receptas. 
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Sūrio valgiai". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 08 31:

  Ketvirtasis konkurso “Nepamirštama vasara” etapas baigėsi!
  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Ievos Visockytės atsiųstas naminės tortilijos su priedais receptas. 
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga "Sūrio valgiai". Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  • Pagrindinis konkurso prizas kavamalė ECG KM 120 atitenka p. Reginai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!