Mano užkepėlė
AUTORIUS:
Miglė
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 45 min
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
1.5 pakelio makaronai
2 pakeliai daržovės
3 vienetai vištiena (krūtinėlė)
1 vienetas pipirai (čili)
5 skiltelės česnakas
šiek tiek druska
šiek tiek pipirai
3 vienetai pomidorai
300 gramų sūris (tarkuotas, fermentinis)
1 valgomasis šaukštas sviestas
4 vienetai svogūnai (dideli)
šiek tiek aliejaus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 45 min
1.
Išvirti makaronus pasūdytame vandenyje. Tada sudėti į kepimo skardą tolygiu sluoksniu. Ant viršaus padėlioti sviesto gabaliukų.
2.
Ant makaronų sudėti keptas šaldytas daržoves.
3.
Vištienos krūtinėlę supjaustyti gan stambiais gabaliukais ir sudėti į dubenį. Kartu sudėti supjaustytą čili pipirą, kelias smulkintas česnako skilteles, berti druskos ir pipirų. Viską sudėti kepti į keptuvę su įkaitintu aliejumi. Vištienai apkepus, sudėti 2 smulkintus svogūnus ir dar šiek tiek pakepti. Visą keptuvės turinį sudėti ant daržovių sluoksnio.
4.
Į keptuvę su karštu aliejumi sudėti kepti smulkintus du svogūnus. Jiems apkepus, sudėti pjaustytus pomidorus, sutraiškytą česnaką, berti druskos, juodųjų pipirų (galima dar dėti bazilikų) ir viską trumpai pakepinti bei tolygiai suverti ant apkepo.
5.
Ant viršaus užbarstyti tarkuoto sūrio ir viską pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti, kol sūris išsilydis ir šiek tiek apskrus.


Skanaus.

Populiariausi receptai šią savaitę

Mano užkepėlė

Komentarai: 3
Akcijos:
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
TAIP
NE
 • Paruošimo laikas:
 • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:
Gaminimo eiga:
 1. Išvirti makaronus pasūdytame vandenyje. Tada sudėti į kepimo skardą tolygiu sluoksniu. Ant viršaus padėlioti sviesto gabaliukų.

 2. Ant makaronų sudėti keptas šaldytas daržoves.

 3. Vištienos krūtinėlę supjaustyti gan stambiais gabaliukais ir sudėti į dubenį. Kartu sudėti supjaustytą čili pipirą, kelias smulkintas česnako skilteles, berti druskos ir pipirų. Viską sudėti kepti į keptuvę su įkaitintu aliejumi. Vištienai apkepus, sudėti 2 smulkintus svogūnus ir dar šiek tiek pakepti. Visą keptuvės turinį sudėti ant daržovių sluoksnio.

 4. Į keptuvę su karštu aliejumi sudėti kepti smulkintus du svogūnus. Jiems apkepus, sudėti pjaustytus pomidorus, sutraiškytą česnaką, berti druskos, juodųjų pipirų (galima dar dėti bazilikų) ir viską trumpai pakepinti bei tolygiai suverti ant apkepo.

 5. Ant viršaus užbarstyti tarkuoto sūrio ir viską pašauti į įkaitintą orkaitę. Kepti, kol sūris išsilydis ir šiek tiek apskrus.


  Skanaus.

Receptą atsiuntė Miglė
Reklama:

Komentarai (3)


 • Rence 2015-09-07 10:28

  As makaronu apkepus darydama viska sumaisau, ne sluoksniuoju, tada valgydamas paiimi visko, o ne sluoksniais. Be to, suris sumaisytas visa apkepa "surisa", o ne ant virsaus pluta pasidaro


Daugiau receptų