Konkursas "Lengvi pavasario patiekalai"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Lengvi pavasario patiekalai"

  Mielosios,

  Receptai.lt kviečia savo lankytojus dalyvauti šventinių patiekalų receptų konkurse ir laimėti šaunių prizų!

   

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas lengvo patiekalo receptas (tiek lengvai pagaminamo, tiek lengvai gaivaus ir skanaus :)).

   

  DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie bus atsiųsti ar patalpinti tik portale www.Receptai.lt. Imti receptus iš kitų portalų arba siųsti juos mums bei kitiems receptų portalams tuo pat metu draudžiama, net jei esate jo autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). 

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Receptai.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) padėkliuku gėrimams šildyti su USB jungtimi.

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Beper 90.310 kokteilinė.

 • Beper 90.310 kokteilinė

   

  Padėkliukas gėrimams šildyti su USB jungtimi

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo gegužės 2 iki 29 imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę – 2016.05.02-08, 2016.05.09-15, 2016.05.16-22, 2016.05.23-29. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) padėkliuku gėrimams šildyti su USB jungtimi. Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Beper 90.310 kokteilinė.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti lengvų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Receptai.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2016 05 09:

  Pirmasis konkurso “Lengvi pavasario patiekalai” etapas baigėsi!

  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Laimos atsiųstas pieniškos daržovių sriubos receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka padėkliukas gėrimams šildyti su USB jungtimi. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2016 05 16:

  Antrasis konkurso “Lengvi pavasario patiekalai” etapas baigėsi!

  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Agnės atsiųstas torto - pavasarinis Napoleonas receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka padėkliukas gėrimams šildyti su USB jungtimi. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2016 05 23:

  Trečiasis konkurso “Lengvi pavasario patiekalai” etapas baigėsi!

  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Rimos atsiųstas ryžių mišrainės receptas
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka padėkliukas gėrimams šildyti su USB jungtimi. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2016 05 30:

  Ketvirtasis konkurso “Lengvi pavasario patiekalai” etapas baigėsi!

  Receptai.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Samantos atsiųstas greitų salotų receptas. 
  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka padėkliukas gėrimams šildyti su USB jungtimi. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  • Pagrindinis konkurso prizas Beper 90.310 kokteilinė atitenka p. Agnei, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!